Пт, 19-04-2024, 01:36

21:34
Верес мінімально переміг Ворсклу на "Арені Львів"

Рівненський Верес в матчі 9 туру УПЛ обіграв полтавську Ворсклу (1:0).

Єдиний гол у матчі на 65 хвилині забив Євген Пасіч. У підсумку суддя зафіксував мінімальну перемогу Вереса із рахунком 1:0.

У першому таймі команди продемонстрували рівну гру, не ризикували та не поспішали йти вперед великими силами. Ворскла краще володіла м'ячем, проте Верес створював гостріші моменти. Команди діяли дуже обережно та багато уваги приділяли захисним діям.

Після перерви Верес та Ворскла продовжили гру на зустрічних курсах. Ключовий момент у матчі відбувся на 65 хвилині. Євген Пасіч красиво пройшов вздовж лінії штрафного майданчика та низом пробив у лівий кут воріт – голкіпер Ворскли Олександр Ткаченко в цьому епізоді був безсилий. Після пропущеного гола полтавці почали атакувати значно активніше, але пробити оборону рівенського клубу ніяк не вдавалося.

Завершальні хвилини протистояння були дуже напружені, проте голів у матчі глядачі більше не побачили. Таким чином, Верес на "Арені Львів" здобув перемогу над гостями з Полтави.

Відзначимо, що завдяки цій перемозі Верес набрав 15 залікових пунктів та піднявся на 4 сходинку у турнірній таблиці, відстаючи від Ворскли на два очки.

Україна. Прем'єр-ліга, 9 тур

Верес – Ворскла – 1:0

Гол: Пасіч Є., 65

Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 4641 | Додав: adminA | Теги: Верес мінімально переміг Ворсклу на

"Динамо", "Металіст" і "Карпати" отримали судів на свої матчі в Лізі Європи
Шевченко: Газзаєв - великий тренер
Джо Коул знову може стати гравцем "Вест Хема"
Клаудіо Раньєрі розповів про заповітну мрію римлян
ЗМІ сватають у "Дніпро" чергового іспанця
Президент київського "Динамо": якщо утрясемо дрібні моменти з Сьоміним, 24 грудня контракт буде підписано
ВІДЕО онлайн матчу 6-го туру Ліги Європи "Динамо"- "Шериф"