Чт, 18-04-2024, 05:40

00:46
Україна зіграла внічию зі Словенією і пробилась на Євро-2016

Україна зіграла нічию зі Словенією на стадіоні "Людскі врт" у Маріборі у матчі-відповіді відбору до Євро-2016 з рахунком 1:1.

Голи на свій рахунок записали Боштьян Цесар і Андрій Ярмоленко.

Матч розпочався очікувано стрімко. Уже на перших секундах після стартового свистка Джюнейта Чакира на полі розгорілись пристрасті після того, як Цесар вдарив Селезньова ліктем у обличчя. Але рання жовта картка не пригасила пристрастей і сутички та груба, агресивна гра продовжувалась протягом усього першого тайму.

Словенці більше атакували і створювали напівмоменти біля воріт України. Помітна була певна розгубленість у діях "синьо-жовтих" під тиском суперників.

Відзначимо, що непереконливо виглядала трійка центральних півзахисників України, які нерідко позиційно помилялись і слабко діяли у конструюванні атак.

У атаці підопічні Михайла Фоменка практично нічого не змогли показати у першій половині. Намагання Коноплянки та Ярмоленка закінчувались нічим. Удари у своїй більшості були блоковані або ставали легкою здобиччю Хандановіча.

Друга половина не надто відрізнялась від першої. Не вийшло в українців і традиційно активно провести старт другого тайму. В України були непогані моменти аби відзначитись у воротах, але виконавська майстерність постійно підводила наших футболістів.

Полетіли з трибун і фаєри у штрафну зону України, але пристрасті швидко погасили самі словенські футболісти, звернувшись до своїх вболівальників.

Під кінець гри Ярмоленко зміг зрівняти рахунок, в контратаці забивши з передачі Артема Кравця.

Плей-офф Євро-2016

Словенія - Україна - 1:1

Голи: Цесар, 11 - Ярмоленко, 90+7

Вилучення: Бречко, 90+3

Категорія: Національна збірна України | Переглядів: 4795 | Додав: adminA | Теги: Україна зіграла внічию зі Словенією