Сб, 27-04-2024, 00:06

15:40
Україна - Росія - 10:1. "Зеніт" - "Динамо" - 1:2. ВІДЕО
Віце-чемпіон Росії приймав команду Блохіна на... НСК "Олімпійський".

Стадіон "Зеніта" перебуває на реконструкції, тож команда Спаллетті усі свої матчі проведе на території України. Проти "Динамо" не зіграли лідери російського клубу - Широков і Бистров. Зі зрозумілих причин у Києві не побачили Халка, а новачок Анатолій Тимощук прибуде у табір "Зеніту" лише через кілька днів.

Щодо "Динамо", то у сьогоднішньому поєдинку Олег Блохін не зміг вдатися до послуг Ленса і Мбокані. Тим не менше, вони з'явилися на полі у перерві поєдинку - відбулося їх офіційне представлення перед столичною публікою. А ще (і це стало повною несподіванкою!) презентували Юнеса Бельханда.

Щоправда, цим подіям передував достатньо цікавий перший тайм і два голи. "Динамо" рвучко взялося до роботи. З ударом Безуса під поперечку молодий кіпер "Зеніта" впорався, а от постріл Гармаша після подачі кутового зупинити не зумів - 0:1. Гості, чи то пак господарі, відігралися через десять хвилин. Аршавін, який провів дуже хороший матч, знайшов коротким пасом Файзуліна, а той лише з другої спроби переграв Шовковського - 1:1.

Заміни, які провели Блохін і Спаллетті після перерви, суттєво погіршили темп гри і її видовищність. Натомість вистачало дрібних, а також доволі грубих фолів. До прикладу, пітерець Родіч зірвав перспективну атаку киян і побачив вже третю жовту картку для себе у двох поєдинках турніру. Такого поняття, як дискваліфікація, тут немає. А це дозволяє гравцям діяти в окремих моментах дуже грубо.

І коли вболівальники "Динамо" вже були готові розкритикувати Блохіна за те, що випустив на поле Мехмеді та Дуду, цей дует провів вирішальний гол. Величезна заслуга у цьому ще й Кранчара, який одним пасом вивів їх двох на побачення з кіпером.

Здобувши другу перемогу на турнірі, "Динамо" очолює квартет, маючи в активі 6 пунктів. У "Шахтаря", який йде другим, - 4 очки. Обидві ж російські команди спромоглися поки що на єдину нічию. А це, як не крути, схоже на провал.

"Зеніт" - "Динамо" - 1:2

Голи: Файзулін, 21 - Гармаш, 11, Мехмеді, 82

Попередження: Файзулін, Родіч

Категорія: Футбольні новини | Переглядів: 4906 | Додав: adminA | Теги: Україна - Росія - 10:1. Зеніт - Дин