Чт, 28-03-2024, 13:38

23:17
Україна - Нігер - 2:1

Підопічні Михайла Фоменка у напруженому матчі здобули перемогу над скромною командою збірної Нігеру.

Додамо, що африканці займають 102 місце в рейтингу ФІФА. Вони жодного разу не проходили кваліфікацію на чемпіонат світу, проте двічі виходили на Кубок африканських націй - у 2012 та 2013 роках.

З перших хвилин поєдинку було помітно, що на полі зустрілися два різних за класом суперники. Наша команда володіла ініціативою й намагалася пробити щільний захист гостей. Натомість у гравців Нігеру м'яч майже не тримався у ногах, і їм не вдавалося хоча б наблизитися до воріт Андрія П'ятова.

На 20 хвилині протистояння Ордець, який дебютував у футболці збірної, відкриває рахунок. Після цього “синьо-жовті” зітхнули з полегшенням й продовжили грати у своє задоволення.

Проте у діях підопічних Фоменка не було помітно запалу та гостроти. Наша команда намагалася у півсили добитися позитивного результату, але у футболі такого не буває, про що їм й нагадали гості з Нігеру. На 56 Омару зрівнює рахунок, використавши перший небезпечний момент біля воріт збірної України.

Цей гол змусив підопічних Фоменка заворушитися й перейти до більш впевнених дій. Постійні атаки та облога воріт африканців дали результат на 80 хвилині, коли Степаненко влучним ударом вивів нашу команду вперед. Голкіпер Даоуда впродовж усього матчу рятував свою команду, але у цьому епізоді не зумів впоратися із підступним ударом Тараса. Кінцівка ж матчу пройшла під контролем збірної України, що у підсумку дозволило завершити матч із переможним рахунком 2:1.

Україна: 12.П'ятов, 2.Селін, 5.Кучер, 6.Степаненко, 7.Ярмоленко, 10.Коноплянка, 17.Федецький, 19.Гармаш, 21.Едмар, 27.Антонов, 29.Ордець.
Запасні: 1.Бойко, 3.Дедечко, 4.Тимощук, 8.Зозуля, 13.Шевчук, 15.Безус, 16.Хомченовський, 18.Пилявський, 22.Девіч, 24.Макаренко, 25.Морозюк, 26.Сидорчук, 28.Болбат, 30.Зубейко.

Нігер: 16.Даоуда (K), 3.Лансіна, 5.Бурейма, 6.Омару, 7.Сіссе, 8.Фатогома, 12.Дела Саку, 13.Чікото, 14.Мохамед, 19.Кудізе, 21.Сейду.
Запасні: 1.Алзума, 4.Сулей, 11.Абдулнасер, 15.Закарі, 20.Мутарі.

Україна -Нігер - 2:1

Голи: 1:0 - Ордець (20), 2:1 - Степаненко (80) 1:1 - Омару (56)

Категорія: Національна збірна України | Переглядів: 41149 | Додав: adminA | Теги: Україна - Нігер - 2:1