Пт, 19-04-2024, 16:59

11:48
Україна - Молдова - 2:1. ВІДЕО

Підопічні Михайла Фоменка у напруженому матчі перемогли національну команду Молдови у рамках кваліфікаційного поєдинку ЧС-2014.

З перших хвилин протистояння збірна України перехопила ініціативу, намагаючись забити швидкий гол. Проте відзначитися у воротах молдовської команди ніяк не вдавалося. "Жовто-сині” організовували атаки на різний смак, але захист суперників діяв безпомилково, а коли й припускався помилки, то команду рятував голкіпер Намашко.

Така гра тривала впродовж усього тайму, що не могло подобатися вболівальникам, які вимагали від своєї команди більш рішучий дій.

У другій половині матчу наша команда мобілізувалася й почала тиснути на ворота суперників більшими силами, що дало результат на 61 хвилині матчу, коли Ярмоленко влучним ударом завершив красиву атаку господарів поля.

Згодом Хачеріді подвоїв перевагу українців, відправивши м'яч у сітку воріт після подачі з кутового удару. Все складалося на користь підопічних Михайла Фоменка, які намагалися забити ще один гол. Проте під кінець поєдинку гостям все ж вдалося відновити інтригу у поєдинку. Останні 10 хвилин напруга у матчі була дуже високою, адже один гол міг змінити все.

Вже у компенсований час нерви не витримали у Степаненка, який після грубого фолу залишив команду у меншості. Але це у підсумку не завадило збірній Україні здобути чергові три очки та продовжити свою переможну ходу на чолі з Михайлом Фоменком.

Україна: 12.П'ятов, 4.Тимощук (К), 13.Шевчук, 6.Степаненко, 8.Зозуля, 7.Ярмоленко, 11.Селезньов, 9.Гусєв, 17.Федецький, 5.Кучер, 3.Хачеріді.

Запасні: 1.Горяїнов, 23.Худжамов, 2.Селін, 10.Морозюк, 14.Гоменюк, 15.Безус, 16.Мандзюк, 18.Кравченко, 19.Гречишкін, 20.Ракицький, 21.Бутко, 22.Девіч.

Молдова: 1.Намашко, 3.Головатенко, 13.Булгару, 14.Бордіян, 15.Епуряну (К), 16.Бугаєв, 10.Дєдов, 17.Іоніца, 18.Георгієв, 19.А.Пащенко, 21.Сидоренко .

Запасні: 12.С.Пащенко, 23.Негай, 2.Армаш, 4.Оніка, 5.Ерхан, 6.Дорош, 7.Чеботару, 8.Антоніуц, 9.Пікущак, 11.Жосан, 16.Суворов, 22. Жардан.

Україна - Молдова - 2:1

Вилучення: Степаненко (92)

Голи: 1:0 - Ярмоленко (61), 2:0 - Хачеріді (70) 2:1 - Суворов (80)

Категорія: Національна збірна України | Переглядів: 41082 | Додав: adminA | Теги: Україна - Молдова - 2:1. ВІДЕО

Жуан: мені немає виправдань
"Металіст" вимучив перемогу на "Дніпро-Арені"