20:49
Україна - Молдова - 1:0

Збірна України перевірила свій функціональний стан напередодні кваліфікаційного поєдинку проти національної команди Словаччини.
Підопічні Михайла Фоменка на НСК "Олімпійський" мінімально переграли збірну Молдови.

Збірна України дуже потужно розпочала протистояння у Києві. "Синьо-жовті" з перших хвилин влаштували штурм біля воріт збірної Молдови, намагаючись забити швидкий гол. Спершу супермомент не реалізував Едмар, а згодом Ярмоленку не вистачило зовсім трошки, щоб замкнути гостру подачу Федецького. Підопічні Фоменка не зменшували швидкість й продовжували тримати штрафний молдаван в облозі.

Але згодом гості дещо відтіснили гру від власних воріт й провели кілька контратак після чого збірна України почала більше уваги приділяти захисту, відтак менше атакувальних сил залишилося попереду. Та незважаючи на це, "синьо-жовті" контролювали хід протистояння й змушували суперника бігати без м‘яча.

Перед перервою видовищність та швидкість у матчі дещо загальмувала, але це можна списати на мінімальну втому та небажання пропустити гол у роздягальню. Відзначимо, що у першій 45-ти хвилинці приємно здивували Федецький та Гусєв, які брали участь майже у всіх атаках нашої команди.

Після перерви Михайло Фоменко зробив кілька замін, щоб переглянути якомога більше виконавців. У підсумку один із гравців, які вийшли на поле, відзначився голом. На 63 хвилині Роман Безус забив єдиний м‘яч у зустрічі, завдяки якому "синьо-жовті" й здобули перемогу над нашими сусідами. Варто зазначити, що підсумковий результат не відповідає у повній мірі тому, що відбувалося на полі. Адже збірна України володіла ініціативою впродовж усього матчу й набагато більше часу володіла м‘ячем. Та незважаючи на тотальну перевагу, нашій команді вдалося лише раз відзначитися у воротах Чебану, який сьогодні добре попрацював та врятував свою команду від розгромного рахунку.

Відтак збірна України здобуває мінімальну перемогу й з хорошим настроєм підходить до матчу проти Словаччини, який відбудеться 8 вересня у Києві.

Україна: 12.П'ятов, 4.Тимощук (К), 5.Кучер, 6.Степаненко, 7.Ярмоленко, 8.Зозуля, 9.Гусєв, 13.Шевчук, 17.Федецький, 20.Ракицький, 21.Едмар.

Запасні: 1.Бойко, 23.Безотосний, 2.Ковальчук, 3.Ордець, 10.Шахов, 11.Гладкий, 14.Макаренко, 16.Морозюк, 18.Безус, 19.Громов, 22.Ребенок.

"Молдова": 23.Чебану, 2.Армаш, 2.Головатенко, 4.Посмак, 5.Раку, 6.Епуряну (К), 7.Іоніце, 9.А.Антонюк, 10.Дедов, 18.Георгієв, 20.Сидоренко.
Запасні: 1.Намашко, 12.Русу, 8.Чеботару, 11.М.Антонюк, 13.Время, 14.Кожокарь, 15.Калинков, 16.Бургіу, 17.Кашкавал, 19.Жардан, 21.Алексєєв, 22.Карп.

Гол: Безус 63

Категорія: Національна збірна України | Переглядів: 4936 | Додав: adminA | Теги: Україна - Молдова - 1:0