Нд, 08-09-2024, 04:05

15:28
Україна гідно програла Франції і вилетіла з Євро-2024 U-19 – промах у порожні та поперечка стали на заваді

Франція – Україна – 1:0 / Photo by Seb Daly - Sportsfile/UEFA via Getty Images

Збірна України зіграла проти Франції у півфіналі Євро-2024 U-19. Звіт про матч читайте на "Футбол 24".

Євро-2024 U-19, півфінал

Франція – Україна – 1:0

Гол: Атангана, 61

Кількома годинам раніше Іспанія дотиснула Італію і стала першим фіналістом. Другого визначали Франція та наша молодь. На жаль, Дмитро Михайленко не зміг виставити найсильніший склад. Ващенко, Маткевич та Пономаренко відбували дискваліфікації, нахапавши жовтих у останньому турі групового етапу.

Французи зі старту захопили м'яч, але без атакувальної конкретики. Україна сіла низьким блоком і спокійно чекала своєї можливості. Така трапилася на 19-й хвилині. Цуканов подав зі штрафного, Бенгі пролетів повз м'яч, і Михавку залишалося замкнути дальню стійку. Центрбек Динамо дивовижним чином схибив у фактично порожні ворота!

Кіпер французів продовжив нервувати, але нам бракувало насичення у атаці. Втім, і супернику не давали розгулятись. Особливо слід відзначити Єрмачкова. Новачок Вердера сміливо йшов у боротьбу, підчищав за партнерами, та ще й запалював трибуни. До слова, невеличка аудиторія Віндзор Парка була однозначно на боці України.

Перший тайм завершився ще одним супермоментом "синьо-жовтих". Гусєв м'яким ударом-закиданням хотів покарати Бенгі, але того врятувала поперечка!

Михайленко втрутився вже у перерві. Тутєров замінив Богданова, який зовсім "розчинився". Ех, як же бракує Пономаренка. Нам знову непросто на старті 45-хвилинки, але тут французи вже добиралися до ворті Крапивцова. Воротар України двічі врятував, проте на 61-й хвилині був безсилий. Капітан французів Атангана залишився без нагляду на подачі кутового і головою увігнав м'яч у сітку.

Цей гол виявився фатальним. Михайленко випустив Крістіана Шевченка, але відповісти не вдалося. Тутєров аж у компенсований час крутив під стійку – неточно...

1:0 – Україна не зможе повторити успіх 2009 року, але гідно завершує турнір і забирає путівку на чемпіонат світу U-20. Франція та Іспанія 28 липня визначать найсильнішу команду Європи у категорії U-19.

Категорія: Національна збірна України | Переглядів: 431 | Додав: futbolUA

Коваль: Хлопці позитивно відгукуються про Сьоміна
Рейтинг IFFHS: "Шахтар" став найкращим клубом десятиріччя в СНД. Інші українські клуби у рейтингу IFFHS