Чт, 18-04-2024, 05:47

16:39
Україна - Чорногорія - 0:1. ВІДЕО

Збірна України після нічийного поєдинку проти Молдови програла на НСК "Олімпійський" збірній Чорногорії.

Черговий поєдинок "жовто-синіх” завершився безславною поразкою від "хоробрих соколів”. Що тут сказити, збірна України не виправдала очікувань мільйонів українських вболівальників, і у підсумку після 4 туру кваліфікаційного раунду опинилася на передостанній сходинці у турнірній таблиці.

Поєдинок для господарів поля почався успішно. Збірна України багато атакувала та володіла м'ячем, проте створити по-справжньому небезпечний момент ніяк не вдавалося. "Жовто-сині” контролювали хід поєдинку та не давали можливості своїм суперникам створити загрозу біля воріт П'ятова. Проте перед свистком арбітра на перерву, Чорногорія використала один із небагатьох моментів та відзначилася у воротах нашої команди.

Після відпочинку глядачі сподівалися побачити іншу команду, але знову стали свідками такої ж гри своїх улюбленців, як і у першому таймі - повільної та беззубої. Збірна України лише час від часу турбувала володіння Божовіча, так і не зумівши врятувати результат поєдинку. Натомість чорногорці мали ще одну нагоду збільшити відрив у рахунку, але Йоветіч не зумів реалізувати пенальті.

Останні хвилини зустрічі гості провели у захисті поблизу власного штрафного майданчика, і пройти крізь таку щільну оборону було дуже важко. Таким чином, підсумковий результат протистояння дозволяє говорити, що у збірної є серйозні проблеми, які потрібно швидко вирішувати, адже навесні Україна повернеться до офіційних матчів відбору, і у цих поєдинках вони вже не матимуть права на помилку.

Україна: 12.П'ятов, 2.Селін, 4.Тимощук (К), 5.Кучер, 9.Гусєв, 10.Коноплянка, 14.Ротань, 16.Селезньов, 17.Михалик, 21.Бутко, 22.Девіч.

Запасні: 1.Коваль, 23.Бандура, 6.Гармаш, 8.Зозуля, 11.Ярмоленко, 13.Шевчук, 15.Безус, 18.Назаренко, 19.Степаненко, 20.Мілевський.
Чорногорія: 1.Божовіч, 3.Баша, 4.Йовановіч, 5.Волков, 8.Йоветіч (К), 14.Дамьяновіч, 15.Пековіч, 17.Зверотіч, 18.Дрінчіч, 20.Джудовіч, 21.Савіч.

Запасні: 12.Полексіч, 2.Кечоевіч, 6.Янушевіч, 7.Вукчевіч, 9.Вучініч, 10.Делібашіч, 11.Бечірай, 13.Новаковіч, 16.Пейовіч, 19.Божовіч, 22.Касаліца, 23.Ніколіч.

Україна - Чорногорія - 0:1

Гол: Дам'яновіч 45

Поєдинок розпочнеться о 21:00

Категорія: Національна збірна України | Переглядів: 41139 | Додав: adminA | Теги: Україна - Чорногорія - 0:1. ВІДЕО

Дель Нері: Буффон не продається