Пт, 29-03-2024, 18:56

23:37
У Харкові "Шахтар" та "Динамо" зіграли в результативну нічию

"Шахтар" у рамках 7 туру УПЛ зіграв внічию 1:1 з "Динамо" на ОСК "Металіст" у Харкові.

Матч розпочався з атак "Динамо". Кияни з самого початку взяли м'яч під свій контроль. Супершанс не реалізував Буяльський, який з меж карного майданчика зходу пробивав у дальню дев'ятку. На місці у цьому епізоді був Пятов. Однак на 23-ій хвилині матчу "динамівці" заробили пенальті. Це Макаренко вбіг у штрафний майданчик донеччан та був збитий Срною. Одинадцятиметровий удар впевнено забив Гусєв.

Згодом "гірники" змогли вирівняти гру. До середини першої половини гри свої шанси не реалізували Фред та Срна: їхні дальні постріли блокували захисники. Також небезпечним був удар Коваленко. Віктору не вистачило кілька сантиметрів, аби ввігнати м'яч у сітку чужих воріт.

По перерві перевага "Шахтаря" стала відчутнішою. Спочатку Бернард з подачі Срни не зміг пробити Шовковського, а потім удар Марлоса заблокували захисники. Усередині другого тайму з поля через травму пішов Срна. Замість нього вийшов Бутко. Саме Богдан й створив гол своєї команди: захисник класно подав з правого флангу на голову Дентінью. Бразилець, який також з'явився на заміну, легко розстріляв чужі ворота.

Таким чином, кияни продовжують гонитву за "гірниками". У "Динамо" 2 місце та 16 очків, а це – на три пункти менше, ніж у "Шахтаря".

Україна. УПЛ, 7 тур

"Шахтар" – "Динамо" – 1:1 (0:1)

Голи: Дентінью, 75 – Гусєв, 24 (пенальті)

Топ-10 поєдинків "Шахтаря" і "Динамо" в чемпіонатах України

Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 4689 | Додав: adminA | Теги: У Харкові Шахтар та Динамо зіграли