Пт, 29-03-2024, 02:29

22:49
«Ліверпуль» виграв Лігу чемпіонів. ВІДЕО

Тоттенхем і Ліверпуль зустрічаються у фіналі ЛЧ 2018/19. Рахунок і огляд матчу Ліги чемпіонів читайте на "Футбол 24".
Ліга чемпіонів
Фінал
Тоттенхем
0 : 1
Ліверпуль
22:00 01:06:2019
59' live

Мохамед Салах
2’

Матч, як і онлайн-трансляція Тоттенхем – Ліверпуль на "Футбол 24", стартував о 22:00 за київським часом. Це другий єврокубковий фінал імені Англії за тиждень. У вирішальному матчі Ліги Європи Челсі розгромив Арсенал Челсі – Арсенал у фіналі Ліги Європи: Азар красиво прощається, Саррі закриває роти, Жиру дає урок Ляказетту з Обамеянгом . Юрген Клопп програв Маурісіо Почеттіно лише 1 матч з 9-и попередніх, зокрема виграв обидві зустрічі АПЛ 2018/19 але ця дуель точно найважливіша для обох – ці наставники ще не виграли жодного єврокубкового фіналу та не здобули зі своїми нинішніми командами хоча б одного трофею.

Тоттенхем – Ліверпуль: онлайн-трансляція фіналу Ліги чемпіонів 2018/19

Ліверпуль забив після пенальті, призначеного Даміром Скоміною на 23-й секунді, що стало найшвидшим подібним рішенням рефері за всю історію фіналів Кубка європейських чемпіонів і в суто ЛЧ загалом. Сіссоко якось незграбно висунув руку, і снаряд влучив у витягнуту кінцівку гравця Тоттенхема. VAR підтверджує, що це 11-метровий, хоча епізод такий: 50 на 50. Салах майстерно реалізував вирок – круглий просвистів над обличчям Льоріса.

Тоттенхем – Ліверпуль – відео гола Тоттенхем – Ліверпуль – відео гола Салаха

Александр-Арнольд вистрілив здалеку – потужно і трохи не влучно. Оголена вболівальниця вибігла на поле, перервавши гру на деякий час. Сон відповів натяком на перший момент лондонців. Класний пас з глибини не завершився ударом чи виходом на самотнього воротаря, позаяк кореєць не зміг обіграти Александр-Арнольда один в один. Робертсон пройшов з центра поля, захисника Ліверпуля ніхто не зустрічав, але й партнери не дуже поспішали відкриватись. Ендрю наважився на дальній удар – Льоріс потягнув.

Нуднуватий перший тайм. Команда Клоппа надто легко все контролює: 8:2 за ударами, 2:0 за прицільними. Моментів, як кіт наплакав. До слова, Ліверпуль виграв усі свої 4 фінали Кубка чемпіонів, у яких забивав першим (1977, 1978, 1981 і 1984), а загалом лише 7 команд за останні 41 фінал змогли оформити камбек у вирішальній грі головного єврокубка.

«Ліверпуль» виграв Лігу чемпіонів

У фіналі «Ліверпуль» обіграв «Тоттенгем».

Переможцем футбольної Ліги чемпіонів сезону-2018/19 став англійський «Ліверпуль». У фіналі «Ліверпуль» обіграв «Тоттенгем» 2:0. Про це повідомляє Укрінформ.

Фінальний матч в Мадриді на стадіоні «Метрополітано» розпочався блискавично. Вже на 2-й хвилині Мохаммед Салах реалізував пенальті, який призначили за гру рукою Сіссоко. Гол Салаха – другий найшвидший гол у фіналах ЛЧ. Швидше забивав лише капітан «Мілана» Паоло Мальдіні. Це сталося на 51-й секунді в матчі проти «Ліверпуля» в 2005 році.

Перший тайм так і завершився з рахунком 1:0 на користь «Ліверпуля». Після перерви команда Юргена Клоппа зіграла дуже прагматично і надійно в захисті. Усі спроби «Тоттенгема» відігратися скінчились нічим. А от Дівок Орігі на 87-й хвилині зняв усі питання. 2:0 – перемога «Ліверпуля».

Тоттенхем – Ліверпуль: онлайн-трансляція фіналу Ліги чемпіонів 2018/19 Тоттенхем – Ліверпуль: онлайн-трансляція фіналу Ліги чемпіонів 2018/19

Категорія: Ліга чемпіонів УЄФА | Переглядів: 4648 | Додав: adminA | Теги: Тоттенхем – Ліверпуль: Салах забива

Болгарський півзахисник донецького "Металурга" Янков перейшов в "Ростов"
Кахріман близький до переходу в "Таврію"