Сб, 20-04-2024, 05:17

19:27
"Таврія" - "Говерла" - 1:3. ВІДЕО

Ужгородська "Говерла" здобула першу перемогу в новому чемпіонаті. На виїзді команда В'ячеслава Грозного впевнено обіграла "Таврію".

Вже на другій хвилині матчу гості вийшли вперед: Трухін обіграв Любічіча і ударом з меж штрафного майданчика вразив ворота Кахрімана. "Таврія" кинулася відіграватися і зробила це вже через 10 хвилин: Максим Фещук обігрався з партнером і легким, але дуже точним ударом вирівняв ситуацію в грі. Після цього епізоду "Говерла" перехопила ініціативу і не віддавала її до кінця матчу. До кінця першого тайму шанси вивести закарпатців вперед втратили Балашов і Ле Таллек.

В другому таймі "Говерла" повністю переграла суперника. Команда Грозного гостріше атакувала і надійніше грала в обороні. Наприкінці матчу тиск ужгородців на ворота Кахрімана вилився у два голи: спочатку Трухін завершив красиву комбінацію за участю Буяльського і Ле Таллека, а через 5 хвилин Буяльський класно навісив на Балафаса, і грек встановив остаточний рахунок матчу.

Команда Яніса Хрістопулоса не спромоглася на фінальний штурм воріт Чурілова. Поки що кримчани демонструють дуже слабку гру і заслужено зайцмають місце на дні турнірної таблиці.

"Таврія" - "Говерла" - 1:3

Голи: Фещук, 13 - Трухін, 2, 79, Балафас, 83

"Таврія": Кахріман, Буссаїді, Любічіч, Даценко, Путраш, Гомес, Причиненко (Калініченко, 75), Коробка (Павленко, 67), Назаренко, Фещук (Приходний, 55), Шиндер.

"Говерла": Чурілов, Рніч, Лисицький, Дандя, Люлька, Балафас, Райчевіч, Балашов (Буяльський, 65), Лисенко, Трухін, Ле Таллек (Єзерський, 88)

Попереджені: Любічіч, Гомес - Дандя

Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 41074 | Додав: adminA | Теги: Таврія - Говерла - 1:3. ВІДЕО