Вт, 19-03-2024, 11:08

23:58
"Таврія" - "Динамо" - 1:2. ВІДЕО
"Таврія" таки прибула в Київ на матч проти "Динамо".

На перших хвилинах "Динамо" нагадувало себе зразка минулого року - те саме монотонне перекочування м'яча в середині поля, рухається лише той, хто з м'ячем. Корективи у дії команд внесла погода - снігопад ніяк не сприяв конструктивним діям команд. При таких умовах головною зброєю стали стандарти: після подачі з кутового на 39 хвилині Мбокані виграв другий поверх і врзив ворота Погорілого.

В другому таймі погода покращилася і кияни заграли по-новому. майже всі атаки "біло-синіх" завершувалися небезпечними ударами. На 50 хвилині Ленс увірвався у штрафний майданчик і видав ідеальний пас на Ярмоленка. Тому залишалося з кількох метрів вразити порожній кут воріт. Далі були численні виходи трьох динамівців на двох гравців оборони "Таврії", але кожного разу завершальний пас був неточним.

Вже у доданий арбітром час кримчани скоротили відставання. Хачеріді необачно скинув головою на Рибку, але м'яч перехопив Бурдужан і закотив його в порожні ворота.

Два різних тайми: в першому - статичний і академіний футбол, в другому - яскраві атаки, командна швидкість і безліч моментів. Все це на фоні відверто слабкої "Таврії", яка в атаці взагалі нічого не створила. Три очки є, а про якість гри буде розмова, коли буде серйозніший суперник.

"Таврія" - "Динамо" - 1:2

Голи: Мбокані (39), Ярмоленко (50), Бурдужан (90+2)

"Таврія": Погорілий, Нуно Пінту, Грнчаров, Аксьонов, Буссаїді, Любічіч, Каяду (Приходной, 87), Гомес (Павленко, 65), Назаренко, Коробка (Калініченко, 74), Бурдужан.

"Динамо": Рибка, Даніло Сілва, Драговіч, Хачеріді, Макаренко, Гармаш, Велозу, Беланда (Безус, 67), Ленс (Гусєв, 73), Ярмоленко, Мбокані (Ідейє, 86)

Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 41030 | Додав: adminA | Теги: Таврія - Динамо - 1:2. ВІДЕО