Сб, 20-04-2024, 08:36

20:27
"Спліт" - "Чорноморець" - 2:0

Одеський "Чорноморець" розпочав свій цьогорічний шлях у Лізі Європи із поразки.

Підопічні Романа Григорчука провалили стартовий матч, зазнавши поразки 2:0 у матчі із хорватським “Сплітом”. Одесити впродовж усього поєдинку так і не змогли створити гольовий момент, натомість господарі поля почувалися досить вільно й зуміли двічі засмутити Безотосного.

Перший гол у матчі глядачі побачили на 25 хвилині, відзначився Рог. Другий гол забили вже після перерви, проте й це не зупинило хорватську команду. “Спліт” продовжував небезпечно атакувати та володів ініціативою, створивши ще кілька гольових моментів. “Чорноморець” зумів вирівняти гру лише у кінці поєдинку, проте влаштувати фінальний штурм так і не вдалося.

У підсумку матч завершився впевненою перемогою “Спліта”, у якого тепер з'явилися хороші шанси пробитися у наступний раунд. Проте все вирішиться у другому матчі, який відбудеться через тиждень.

Відзначимо, що хорвати сьогодні діяли, як одна команда, що не скажеш про “моряків”, які часто помилялися й виглядали розгубленими на фоні організованого суперника. У складі “Чорноморця” ніхто не запам'ятався, що свідчить про низький клас команди, принаймні сьогодні. Роман Григорчук повинен проаналізувати це протистояння та зробити відповідні висновки, адже тепер необхідно добре попотіти, щоб зберегти місце у Лізі Європи.

"РНК Спліт": 3. Главина, 6. Глумач, 9. Біліч, 16. Радотіч, 17. Рог, 19. Дуймовіч, 24. Відовіч, 25. Ругашевіч, 26. Галовіч, 30. Вуковіч, 34. Белль

"Чорноморець": 12. Безотосний, 52. Тейку, 77. Кутас, 10. Гай, 8. Ковальчук К., 17. Аржанов, 32. Сіваков, 39. Опанасенко, 26. Шиндер, 27. Балашов, 19. Фомін

Голи: 1:0 - Рог (25), 2:0 - Белль (48)

Категорія: Ліга Європи УЄФА | Переглядів: 41127 | Додав: adminA | Теги: Спліт - Чорноморець - 2:0