Чт, 25-04-2024, 08:22

23:12
"Слован" - "Дніпро" - 2:2. ВІДЕО
Дніпропетровський "Дніпро" у рамках першого матчу кваліфікаційного раунду плей-офф Ліги Європи зіграв внічию з чеським "Слованом", пише http://radymo.com/.

Сьогодні господарі поля продемонстрували справжній характер та зуміли врятувати цей поєдинок, щоб через тиждень у Дніпропетровську мати більше шансів потрапити у груповий етап Ліги Європи.

Команди досить спокійно розпочали цей поєдинок, не поспішали йти в атаку та довго вивчали один одного. Більш активно діяв "Слован”, проте згодом дніпропетровці вирівняли гру та почали організовувати свої небезпечні моменти. На 42 хвилині зустрічі гості зуміли відкрити рахунок. Відзначився Євген Коноплянка, а цей гол дозволив "Дніпру” з чудовим настроєм піти на перерву.

Відразу після відпочинку підопічні Хуанде Рамоса збільшують свою перевагу до двох м'ячів. Такий розвиток подій не влаштовував чехів, проте вони нічого не могли протиставити більш сильному та технічному супернику. Все йшло за планом, та несподівано "дніпряни” почали діяти якось невпевнено та неорганізовано. М'яч все частіше переходив до господарів поля, а моментів біля воріт "Слована” ставало все менше. Регулярні атаки збоку чеської команди принесли результат на 61 хвилині зустрічі, коли Брезнанік потужним ударом відправив м'яч у сітку.

"Дніпро” намагався завершити зустріч перемогою, проте на 90 хвилині "Слован” отримав право пробити пенальті, яке майстерно реалізував Ваха. Таким чином, матч завершився з рахунком 2:2, а це означає, що все вирішуватиметься у Дніпропетровську на "Дніпро Арені”.

Склади команд

"Слован" Л: 30. Бічік, 2. Келіч, 13. Кушнір, 17. Яну, 6. Ваха, 8. Люлька, 10. Босанчіч, 11. Брезнанік, 25. Флейшман, 7. Незмар, 23. Шура

Запасні: 1. Гаузр, 3. Карішік, 4. Бутенін, 20. Морозенко, 21. Майкон Соуза, 15. Гадашчок, 22. Мусіол

"Дніпро": 16. Лаштувка, 3. Мазух, 5. Мандзюк, 14. Чеберячко, 17. Стрініч, 18. Зозуля, 8. Джуліано, 29. Ротань, 88. Алієв, 10. Коноплянка, 99. Матеус

Запасні: 77. Шеліхов, 23. Одібе, 36. Бабенко Р., 20. Боатенг Д., 4. Кравченко С., 9. Калініч, 11. Олійник

"Слован" - "Дніпро"

Голи: 1:2 - Брезнанік (61), 2:2 - Ваха (89, пен) 0:1 - Коноплянка (42), 0:2 - Матеус (47)

Категорія: Ліга чемпіонів УЄФА | Переглядів: 41026 | Додав: adminA | Теги: Слован - Дніпро - 2:2. ВІДЕО

Алекс Фергюсон став головним довгожителем "Манчестер Юнайтед" і побив рекорд Метта Басбі
Ігнатьєв: "Динамо" та "Локомотив" - це небо і земля
Куценко: Керівництво "Кривбаса" поставило перед нами високу планку