Пт, 29-03-2024, 01:24

18:15
"Скендербеу" - "Чорноморець" - 1:0, по пен. - 6:7. ВІДЕО
Перед одеситами стояло непросте завдання: втримати мінімальну перевагу, здобуту в першому поєдинку. А при нагоді ще й збільшити її.

Тиждень тому перемогу "Чорноморцеві" приніс влучний удар Олексія Гая. Своїх попередніх суперників - "Дачію" і "Црвену Звезду" команда Романа Григорчука перемагала із перевагою в два м'ячі, тож у Тирані довелося похвилюватися. І це ще м'яко сказано.

Одесити розпочали поєдинок із регулярних фолів проти господарів. Тим не менше, вже перший небезпечний момент у матчі "Скендербеу" втілив у гол зусиллями Ріби. Практично одразу "Чорноморець" перехопив ініціативу, але до закінчення першого тайму лише в Рієри була хороша нагода, щоб зрівняти рахунок.

Після відпочинку гості взяли штрафний майданчик албанців в облогу. Матос, Антонов, Самодін мали кілька дуже хороших шансів передчасно зіпсувати господарям свято, але супернадійно діяв воротар "Скендербеу". Подекуди "косячили" і самі одесити. Зокрема, на 64-й хвилині Самодін не зумів реалізувати рандеву з Шехі, безхитрісно пробивши у голкіпера.

Поволі матч докотився до овертайму, а там - і до серії пенальті. Тут розпочався справжній трилер. Шехі і Безотосний парирували удари з 11-метрової позначки по два рази, ще одного разу господарі влучили у поперечку. Кілька разів ситуація змінювалася докорінним чином, але врешті переможний постріл був за нами. Це Прийомов потрапив в обійми партнерів і навіженого від щастя Григорчука. "Чорноморець" - у груповому турнірі!

"Скендербеу" - "Чорноморець" - 1:0, по пен. 6:7

Гол: Ріба, 19

Пенальті: Шкембі, Ріба, Шехі, Гвозденовіч, Бікай, Ліляй - Діденко, Фонтанелло, Кутас, Гай, Самодін, Сантана, Прийомов

Попередження: Радаш, Ліляй, Німага - Антонов

Категорія: Ліга Європи УЄФА | Переглядів: 4886 | Додав: adminA | Теги: Скендербеу - Чорноморець - 1:0, по пен. - 6:7. ВІДЕО

Кубок України серед жіночих команд прямує до Харкова
Сісе не хоче йти з "Фрайбурга"
Шостий тур Української Прем’єр-ліги: підсумки
Голайдо перейшов до донецького "Металурга"
Німці розійшлися бойовою нічиєю з данцями - товаристська зустріч
Новорічний ролик від гравців "Вільяреалу". ВІДЕО
ФУТБОЛЬНЕ ТБ: Пряма трансляція матчу 16 туру Іспанської Прімери: "Реал" (Мадрид) - "Севілья" (Севілья)
Стеценко: Ми не вимагатимемо від Рамоса в перший же сезон потрапити в Лігу чемпіонів
Ліга Європи: "Карпати" - "Рейк'явік"