Пт, 29-03-2024, 02:33

10:20
"Шахтар" впевнено переміг "Янг Бойз". ВІДЕО

У першому матчі 3-го раунду кваліфікації Ліги чемпіонів "Шахтар" на "Арені Львів" переміг "Янг Бойз" з рахунком 2:0.

Матч почався для "гірників" нервово. Господарі припустились кількох помилок у обороні під натиском атак швейцарців, однак змогли зберегти ворота "сухими" завдяки надійній грі Пятова.

Витримавши стартовий штурм від "Янг Бойз", команда Фонсеки перехопила ініціативу та захопила м'яч під свій контроль. Донеччанам вдавалось швидко проходити середню лінію суперника і знаходити шпарини у захисті швейцарців. Чудову нагоду вийти вперед на двох змарнували Едуардо і Марлос.

Довго гості не протримались і вже на 27-й хвилині Бернард відгукнувся на класну передачу Фреда у центрі штрафного майданчика та чітко переграв голкіпера, відкривши рахунок.

Другий тайм пройшов під контролем "Шахтаря". А на 55-й хвилині свою команду підставив Вілотіч, який сфоливши на Бернарді, заробив друге попередження і достроково завершив матч.

Гра цілком перемістилась на половину поля гостей. Марлос створив для себе прекрасний момент: бразилець фінтами розхитав трьох опонентів, м'яко перекинув голкіпера, але влучив у стійку.

Проте незадовго після цього "Шахтар" подвоїв перевагу. Марлос пасом знайшов Степаненка, який вже увірвався у штрафний суперників, та віддав на Селезньова. Євген забив у порожні ворота, лише кілька хвилин до того з'явившись на полі.

Варто відзначити гру Бернарда, який з приходом Фонсеки до керма команди, заграв на високому рівні і став одним з лідерів команди.

Отже "гірники" роблять вагомий крок на шляху до проходу у наступну стадію змагання. Матч-відповідь "Янг Бойз" – "Шахтар" відбудеться 3 серпня.

Ліга чемпіонів. 3-й раунд кваліфікації

"Шахтар" – "Янг Бойз" – 2:0

Голи: Бернард, 27; Селезньов, 75

Вилучення: Вілотіч, 55 (друга жовта картка)

Категорія: Ліга чемпіонів УЄФА | Переглядів: 4785 | Додав: adminA | Теги: Шахтар впевнено переміг Янг Бойз