Пт, 19-04-2024, 20:49

20:42
"Шахтар" - "Ворскла" - 3:0. ВІДЕО
Донецький "Шахтар" після успішного старту у Лізі чемпіонів здобув розгромну перемогу над полтавською "Ворсклою".

Підопічні Мірча Луческу після серії невдалих поєдинків у чемпіонаті України нарешті здобули перемогу із переконливим результатом. Відразу зазначимо, що незважаючи на 3 пропущених сухих м'ячі, "Ворскла” продемонструвала хороший атакувальний футбол, який заслуговує на похвалу.

З перших хвилин поєдинку господарі поля пішли великими силами вперед, намагаючись швидко відкрити рахунок. Але й гості не відсиджувалися у захисті, час від часу турбуючи Андрія П'ятова. Перевага та ігрова агресія "гірників” дала результат на 35 хвилині матчу, коли Феррейра влучним ударом відкрив рахунок. Матч проходив під контролем донецької команди і майже відразу після перерви "гірники” подвоїли свою перевагу. Розкішний голу Хюбшмана дещо послабив тиск "Шахтаря”, а це призвело до того, що "Ворскла стала більше володіти м'ячем.

Всі питання щодо переможця у поєдинку відпали на 80 хвилині. Фернанду відправив третій м'яч у ворота гостів та встановив остаточний результат у матчі. Додамо, що полтавці відчайдушно намагалися забити гол-престижу, і їм для цього не вистачило зовсім трошки. Та цілковитий розгром 3:0 ще не означає, що "Ворскла” провалила матч. Адже підопічні Василя Сачка моментами виглядали краще за суперника, хоч у підсумку це і не допомогло добитися бажаного результату у поєдинку з чемпіоном України. До речі, ця перемога стала хорошим подарунком для президента "Шахтаря” Рината Ахметова, який сьогодні святкує свої уродини.

"Шахтар": 30. П'ятов, 33. Срна, 38. Кривцов, 44. Ракицький, 13. Шевчук В., 3. Хюбшман, 10. Бернард, 29. Тейшейра, 8. Фред, 20. Коста, 19. Феррейра
Запасні: 35. Крюков, 5. Кучер, 95. Соболь, 6. Степаненко, 17. Фернандо, 11. Едуардо, 9. Адріано

"Ворскла": 12. Непогодов, 4. Даллку, 78. Курилов, 17. Чеснаков, 10. Маркоскі, 15. Дедечко, 23. Сапай, 40. Пердута, 82. Ребенок, 99. Міщенко О., 9. Янузі
Запасні: 51. Казаков, 34. Ткачук Є., 5. Сілюк, 6. Скляр, 7. Громов, 8. Будник, 24. Бараннік

"Шахтар" - "Ворскла" - 3:0

Голи: Феррейра 35, Хюбшман 49, Фернандо 80

Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 4915 | Додав: adminA | Теги: Шахтар - Ворскла - 3:0. ВІДЕО

Алієв перейде в "Штутгарт"?
4-ий тур ПЛ: матчі п'ятниці
"Динамо" – "Шериф" 0-0. ПРЯМА телевізійна онлайн трансляція на СПОРТ 1
"Арсенал" пропонує "Металісту" 2,5 млн євро за Дениса Олійника
Михалик: Коли граємо в морозну погоду, одягаємо теплі шкарпетки
ПРО ФУТБОЛ по-українськи започатковує прямі онлайн відеотрансляції футбольних матчів. Перша онлайн трансляція: ПСВ - "Металіст"