Пт, 19-04-2024, 10:05

20:59
"Шахтар" - "Вікторія" - 1:2. ВІДЕО
Донецький "Шахтар" зіграв матч-відповідь проти чеської "Вікторії".

У напруженому матчі донеччани володіли ініціативою, але пропустили два голи, що у підсумку дозволило "Вікторії" пройти у наступний раунд змагання.

Підопічні Мірчі Луческу стали першою серед українських команд, яка вилетіла із Ліги Європи. "Гірники” домінували на полі, створювали багато небезпечних моментів, але куля вперто не хотіла летіти у ворота чехів.

Натомість гості на 26 хвилині відкрили рахунок, а ще до перерви збільшили свою перевагу. Це означало, що донеччанам потрібно було забивати мінімум три м'ячі. Часу було ще багато, але як показала гра, його виявилося недостатнього, щоб зламати опір "Вікторії”.

У підсумку протистояння завершилося перемогою команди із міста Плзень з рахунком 1:2. За сумою двох матчів — 2:3. Тому далі проходять чехи, а "Шахтар” тепер може зосередитися на чемпіонаті України, який стартуватиме із запізненням.

Склади команд:

"Шахтар": 30. П'ятов, 33. Срна (к), 38. Кривцов, 5. Кучер, 13. Шевчук, 6. Степаненко, 77. Ілсінью, 20. Дуглас Коста, 29. Алекс Тейшейра, 10. Бернард, 9. Луїс Адріано

Запасні: 32. Каніболоцький, 27. Чигринський, 3. Хюбшман, 17. Фернандо, 11. Едуардо, 19. Феррейра, 28. Тайсон

"Вікторія": 13. Так, 4. Губник, 14. Ржезник, 21. Прохазка, 28. Чішовскі, 7. Горжава, 10. Хорват (к), 11. Петржела, 26. Коларж, 9. Тецл, 12. Дюріш

Запасні: 33. Павлик, 2. Гейда, 18. Грошовскі, 19. Коваржік, 29. Штіпек, 15. Вагнер, 23. Бакош

"Шахтар" - "Вікторія" - 1:2

Голи: Коларж 26, Петржела 33, Адріано 88

Категорія: Ліга Європи УЄФА | Переглядів: 4925 | Додав: adminA | Теги: Шахтар - Вікторія - 1:2. ВІДЕО