Гостей: 1
Користувачів: 0

23:02
Шахтар вдома розгромив Ворсклу

Шахтар в рамках 4-го туру УПЛ впевнено переграв Ворсклу. На гол Шарпара у першому таймі "гірники" відповіли влучними пострілами Марлоса, Степаненка, Хочолави та Мораєса.

Шахтар після поразки від київського Динамо у минулому турі мав шалену мотивацію до реабілітації перед власними вболівальниками, а ще більшу – до того, щоб не збільшити відставання від киян. Принаймні, так мало бути в теорії, хоча перший тайм викликав запитання щодо цього. Ворсклу ж поховали ще до гри, адже Василю Сачку не могли допомогти відразу шість основних виконавців – зокрема всі три форварди. Схоже, це змусило ворсклян віднайти у собі останні резерви та дати бій чемпіону.

Шарпар: Скоро Ворсклі дебютувати у Лізі Європи і хочеться, щоб питання із заборгованістю було вирішене

Перший тайм почався досить прогнозовано: Шахтар багато тримав м'яч та розігрував комбінації, а Ворскла оборонялася та невдало виходила у контратаки. Перший момент було створено вже на 5-й хвилині, коли Мораєс отримав м'яч на куті штрафного та пробив у дальній нижній кут – м'яч пролетів у сантиметрах від штанги! Втім, Ворскла старалася відповідати – і робила це краще за "гірників". Так, на 10-й Карека вискочив з-за спини Ракицького та замкнув подачу Пердути ударом головою у ближню дев'ятку – донеччан врятував лише стрибок Пятова.

Після перших 15-20 хвилини стало помітно, що Шахтар атакує досить шаблонно – прохід через центр, пас на фланг (здебільшого – лівий) та простріл у штрафний. Захисники Ворскли легко читали ці моменти, після чого часто починалися контратаки. Одне з таких перехоплень призвело до голу: на 24-й хвилині Данченко виконав поперечну передачу, а Карека перехопив її, розпочавши контратаку, яку ударом з-за меж штрафного у площину завершив Ребенок. Кутовий, який наступив після цього, завершився ударом головою Шарпара, про якого всі забули – той пробив у протихід та по високій дузі, влучивши під поперечину. 0:1 – і через дві хвилини рахунок міг подвоїтись, якби Пердута після розрізного паса Габелка реалізував вихід один на один. Шахтар за останні 20 хвилин першого тайму відповів лише один моментом – Мораєс на 40-й замкнув простріл Ісмаїлі слабеньким ударом у штангу.

Пілот Фонсека, чарівні стюардеси та двоє голомозих – Шахтар провів фотосесію на старті сезону

Здавалося, що другий тайм буде нервовим та драматичним, однак Шахтар просто підвищив темп і розбомбив Ворсклу за 17 хвилин. Початок був покладений на 50-й хвилині, коли Марлос красивим ударом у дальній кут зрівняв рахунок. Ворскла спробувала втримати обличчя та провела одну-дві позиційні атаки, одна дуже швидко все було вирішено. На 59-й хвилині Марлос розігнав атаку через центр, віддав направо, а звідти пішов простріл у штрафний. Степаненко його ефектно замкнув – 2:1! Ворскла "поплила" та пропустила третій вже за три хвилини – Патрік після розіграшу кутового красиво обігрався зі Степаненком, увійшов у штрафний та вирізав пас на лінію, звідки Хочолава потужним ударом пробив точно у ближній нижній кут – 3:1! Крім того, до 70-ї хвилини встиг відзначитись Велінгтон Нем, однак його гол скасували через фол у атаці (досить сумнівний). Про класні моменти Мораєса та інших навіть вже і згадувати непристойно.

Ісмаїлі увійшов у трійку найдорожчих гравців УПЛ на цей момент

Зрештою, Жуніор Мораєс після проходу Тайсона на 74-й хвилині забив у пусті ворота гол, який і встановив остаточний рахунок – 4:1. Гірники, таким чином, набрали 9 очок та за рахунок кращої різниці м'ячів очолили турнірну таблицю – втім, у Динамо буде гра у запасі. Ворскла з трьома очками та "-4" у графі різниці м'ячів залишається на передостанній сходинці.

Чемпіонат України 2018/19, 4-й тур

Шахтар – Ворскла – 4:1

Голи: Марлос, 50, Степаненко, 59, Хочолава, 62, Мораєс, 74 – Шарпар, 25

Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 4159 | Додав: adminA | Теги: Шахтар вдома розгромив Ворсклу

Гравці Серії А погрожують страйком
4-ий тур ПЛ: матчі п'ятниці
Для Нойєра найважливіше "Шальке"
Голайдо перейшов до донецького "Металурга"
Разван Рац потрапив до складу символічної збірної Ліги чемпіонів за підсумками шостого туру
"Локомотив" продав форварда і, ймовірно, чекає на Мілевського
Оди Мессі: швидкість - фантастика, його гра як оргазм і взагалі не факт, що він людина
Чеберячко: Прагну якомогашвидше віддячити Маркевичу за виклик у збірну