Вт, 23-04-2024, 09:31

16:39
"Шахтар" - "Реал Сосьєдад" - 4:0. ВІДЕО
Донецький "Шахтар" здобув розгромну перемогу над іспанським "Реал Сосьєдадом", який нічого не зумів протиставити більш технічному супернику.

Підопічні Мірчі Луческу влаштували гольову феєрію на "Донбас Арені”, зумівши забити 4 сухі м'ячі у ворота іспанців. З перших хвилин поєдинку команди увімкнули високі швидкості й багато атакували, намагаючись вже у дебюті протистояння відкрити рахунок. Однак нічийний результат зберігався досить довго, і лише на 37 хвилині Адріано ударом з гострого кута змусив підвестися на ноги мільйонів вболівальників. Відтак на перерву "гірники” пішли з хорошим настроєм, сподіваючись продовжити розпочату справу вже після відпочинку.

На початку другого тайму "Шахтар” збільшує свою перевагу та відправляє суперника у нокдаун. Гравці "Реал Сосьєдада” розуміють, що втрачати нічого й починають атакувати більшими силами, сподіваючись пробити оборону "помаранчево-чорних”. І хоч гострі моменти біля воріт Андрія П'ятова виникали, забити хоча б гол їм ніяк не вдавалося. Натомість господарі поля окрилені успіхом на 68 хвилині забивають ще один м'яч. Відзначився Коста, який, мабуть, забив найкрасивіший гол туру. 3:0, і руки в іспанців опустилися. Наставник гостей Хокін Аррасате зрозумів, що в цьому матчі їм сподіватися на позитивний результат не варто, відтак дозволив собі випустили на поле свіжих гравців, аби ті набиралися досвіду.

Крапку у протистоянні поставив той ж таки Коста, який класним ударом замкнув подачу Тайсона. У підсумку матч завершився логічною перемогою "Шахтаря” 4:0, яка довела, що "гірники” набагато сильніші, ніж їхні опоненти із Піренейського півострова. Тепер залишається чекати на останній поєдинок проти "Манчестер Юнайтед”, після якого стане відомо, хто із групи А зможе навесні продовжити боротьбу у Лізі чемпіонів.

"Шахтар": 30. П'ятов, 33. Срна (к), 5. Кучер, 44. Ракицький, 13. Шевчук, 6. Степаненко, 8. Фред, 20. Дуглас Коста, 29. Тейшейра, 10. Бернард, 9. Луїс Адріано

Запасні: 32. Каніболоцький, 38. Кривцов, 3. Хюбшман, 17. Фернандо, 11. Едуардо, 28. Тайсон, 19. Феррейра

"Реал Сосьєдад": 1 Браво, 15 Ансотегі, 19 Кадамюро, 24 де ла Белья, 4 Елустондо, 6 Мартінес, 10 Прієто (к), 14 Пардо, 7 Грізманн, 11 Вела, 18 Кастро

"Шахтар" - "Реал Сосьєдад" - 4:0

Голи: 1:0 - Луїс Адріано (37), 2:0 - Алекс Тейшейра (48), 3:0 - Дуглас Коста (68), 4:0 - Дуглас Коста (87)

Категорія: Ліга чемпіонів УЄФА | Переглядів: 4925 | Додав: adminA | Теги: Шахтар - Реал Сосьєдад - 4:0. ВІДЕО

Шуст підписав контракт із “Іллічівцем”
Разван Рац потрапив до складу символічної збірної Ліги чемпіонів за підсумками шостого туру