19:16
Шахтар – Реал Мадрид – 1:1 . огляд матчу

Шахтар – Реал Мадрид – 1:1 – відео голів і огляд матчу

Шахтар – Реал Мадрид – відео голів і огляд матчу ЛЧ 11 10 2022 / ФК Шахтар

Шахтар приймав Реал Мадрид у 4-му турі ЛЧ 2022/23. Дивіться відео голів і огляд зустрічі на "Футбол 24".

Ліга чемпіонів
4 тур
Шахтар
1 : 1
Реал Мадрид
22:00 11:10:2022
46’
Олександр Зубков

Антоніо Рюдігер
90+5’

Поєдинок Шахтар – Реал стартував о 22:00 за київським часом. Через повномасштабну війну в Україні "гірники" приймали суперника у Варшаві. Тиждень тому мадридці обіграли Шахтар з рахунком 2:1 і впевнено очолювали групу F. Перемога дозволяла Реалу достроково оформити вихід у плей-офф Ліги чемпіонів.

Шахтар драматично втратив перемогу над Реалом в ЛЧ – кривавий гол на останніх секундах, Зубков знову карає Луніна

Перший тайм голів не приніс, а вже на старті другої половини гри Шахтар забив. Мудрик віддав наліво на Михайліченка, Богдан навісив на лінію воротарського, де Зубков виграв позицію у Менді та головою відкрив рахунок. Тиждень тому Зубков забив Реалу в Мадриді, а тепер відзначився знову.

Українська команда була дуже близькою до перемоги. Але знову вилізла боком стара "хвороба" наших команд – пропускати наприкінці гри. На 90+5 хвилині Рюдігер головою зрівняв рахунок. Захисник Реала зіткнувся з Трубіним, але встиг пробити. М'яч від стійки влетів у ворота.

1:1 – прикра нічия для Шахтаря, який має 5 очок після 4-х турів і посідає 3 місце. Реал лідирує – 10 балів.

Категорія: Ліга чемпіонів УЄФА | Переглядів: 4165 | Додав: adminA | Теги: Шахтар – Реал Мадрид – 1:1 . огляд