Пт, 19-04-2024, 05:16

00:32
"Шахтар" по-бойовому поступився "Реалу"

У матчі 5 туру групового етапу Ліги чемпіонів "Шахтар" на "Арені Львів" програв "Реалу" з рахунком 3:4.

Голи у "Реала" на свій рахунок записали Кріштіану Роналду, Лука Модріч і Даніель Карвахаль. У "Шахтаря" забивали Алекс Тейшейра і Дентінью.

Матч розпочався з тотальної переваги "Реала". "Вершкові" повністю контролювали гру і постійно тисли на ворота "гірників" у перші 10 хвилин тайму. Однак потім "гірники" зібрались і спромоглись на кілька контравипадів, як втім так і не змогли завершити точними ударами.

В середині тайму індивідуальні дії Бейла і Роналду призвели до взяття воріт "Шахтаря". Гарет прорвався у карну зону і виконав навіс на дальню стійку. який безперешкодно головою замкнув Кріштіану. Варто відзначити, що у моменті взяття воріт жахливо зіграла уся оборона донецької команди, припустившись дитячих помилок. Не виручив у моменті і П'ятов, який задалеко вийшов з воріт.

Перший тайм пройшов повністю під диктовку "Реала", а "гірники", склалося враження, просто "перегоріли" і розгубилися під тиском мадридців.

У другому таймі все стало ще гірше для "Шахтаря". Захист команди Луческу грав просто неприпустимо. Оборонці постійно втрачали позиції і своїх гравців, помилялись при створенні штучного оффсайду. Величезні розриви були у опорній зоні "гірників", не вистачало агресій при відборі м'яча у суперників. всі перераховані проблеми призвели до взяття воріт "шахтаря" одразу Модрічем. а потім Карвахалем. Хорват відправив кулю у сітку воріт після чудово пасу у центр карної зони від роналду, який перед тим виграв забігання у оборони донеччан, а потім накрутив Азеведо. Карвахаль взагалі виконав шедевр. Отримавши пас від Роналду на куті карної зони, латераль прокинув між ногами Азеведо і по класній дузі закинув м'яч за комірець П'ятову у дальній кут.

Перебуваючи у повністю розібраному стані "гірники" пропустили і четвертий гол, який по своїй схемі став схожим на дебютний. Бейл знов забіг у карну зону і прострілив на Роналду на лінію воротарської зони. Кріштіану спершу пробив у вже лежачого Ракицького, а потім, на добиванні, переправив м'яч у сітку.

Один гол "гірники" відквитали у середині другог тайму. Тейшейра реалізував пенальті, який привіз на свої ворота Каземіро, збивши Тайсона. Додамо, що цей пропущений гол став першим для "Реала" у нинішньому сезоні Ліги чемпіонів.

Під завершення гри Дентінью ще зменшив віддставання "Шахтаря" від "Реала", який замкнув скидання Степаненка з ближньої стійки на дальню після розіграшу кутового.

А за 2 хвилини до завершення основного часу Тейшейра довів перевагу "Реала" до мінімуму, відправивши в дотик м'яч точнісінько у кут після пасу Тайсона у центр карної зони.

У другому матчі квартету А ПСЖ впевнено обіграв "Мальме" (5:0), чим покращив шанси "Шахтаря" на вихід до Ліги Європи з 3-го місця. Наразі "Реал" і ПСЖ мають 13 і 10 очок відповідно. "Шахтар" з 3-ма балами - 3-й, "Мальме" на 4-й позиції з такою ж кількістю балів.

Ліга чемпіонів. Груповий етап. 5 тур

"Шахтар" - "Реал" - 3:4

Голи: Тейшейра, 72 (з пенальті), 88; Дентінью, 83 - Роналду, 18, 70; Модріч, 50; Карвахаль, 52

Категорія: Ліга чемпіонів УЄФА | Переглядів: 4923 | Додав: adminA | Теги: Шахтар по-бойовому поступився Реалу

Серія А. Відеоогляд матчів суботи. ВІДЕО
Разван Рац потрапив до складу символічної збірної Ліги чемпіонів за підсумками шостого туру