Чт, 25-04-2024, 07:50

00:18
Шахтар переміг Ворсклу в Харкові завдяки дублю Феррейри

У 12 турі УПЛ Шахтар не без проблем здолав команду з Полтави – 3:2. Голи за "гірників" забивали Феррейра та Марлос. За гостей дублем вистрілив Юрій Коломоєць.

Через травми та дискваліфікації "гірникам" не могли допомогти Дентінью та Бернард. Іван Петряк вийшов у стартовому складі чемпіона Україна – вперше в сезоні. Ворскла у разі перемоги за набраними очками наздоганяла би Динамо.

Шахтар розпочав потужно, створюючи небезпеку поблизу воріт Ткаченка. На 21 хвилині Алан Патрік класно закинув на Марлоса. Гравець збірної України технічно обіграв воротаря та пробив поміж ніг Скляру – 1:0! Ворскла відповіла небезпечним та неточним пострілом Ребенка. На 36 хвилині Феррейра в дотик замкнув флангову передачу від Ісмаїлі. Вкрай невдало в епізоді зіграв Даллку, який міг би спробувати перехопити цю передачу. Незадовго до свистка на перерву Петряк на чужій половині поля втратив м’яча. Шарпар відразу віддав вперед на Коломойця – Юрій без проблем переграв Пятова.

На 58 хвилині помилка Марлоса призвела до прострілу Ребенка на Коломойця – 2:2. Вихід Бланко Лещука пожвав гру господарів. Саме Густаво виконав результативний нас на земляка Феррейру. Шахтар перемагає та набирає 31 очко.

У 13 турі на глядачів очікує матч Динамо – Шахтар. Ворскла зіграє проти Карпат. Також 17 жовтня команда Фонсеки спробує перемогти Фейєноорд.

Чемпіонат України, 12 тур

Шахтар – Ворскла – 3:2

Голи: Марлос, 21, Феррейра, 36, 82 – Коломоєць, 42, 58

Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 41133 | Додав: adminA | Теги: Шахтар переміг Ворсклу в Харкові за