"Шахтар" - "Металург" - 2:0. ВІДЕО

Команда Мірчи Луческу з тріумфу розпочинає новий футбольний сезон.

"Шахтар" - "Металург" - 2:0

Гол: Луіс Адріано (6), Коста (35)

"Шахтар" заслужено виборов Суперкубок України. "Гірники" забили необхідну кількість голів і спокійно довели матч до переможного кінця. На фоні більш іменитого суперника "металурги" виглядали втомленими, підопічним П'ятенка практично не вдалося створити нічого небезпечного біля воріт П'ятова.

Вже на 6-й хвилині матчу влучний удар Луіса Адріано виводить підопічних Луческу вперед. Протягом першого тайму "Металург" ще робив спроби зрівняти рахунок, однак після другого пропущеного голу команда П'ятенка помітно здала і надалі відверто догравала поєдинок. Ну а другу кулю у ворота Бандури ефектно з дальнього удару "поклав" Дуглас Коста.

2:0 - як і в матчі за Кубок України двомісячної давності "гірники" знову перемагають "Металург". Команда Луческу завойовує черговий трофей і вкотре підтверджує статус гранда українського футболу.

"Шахтар": 30. П'ятов, 33. Срна, 5. Кучер, 44. Ракицький, 26. Рац, 6. Степаненко, 22. Мхітарян, 7. Фернандінью, 20. Коста, 29. Тейшейра, 9. Адріано
Запасні: 35. Шевченко Н., 38. Кривцов, 3. Хюбшман, 18. Девіч, 77. Ілсінью, 11. Едуардо, 17. Селезньов

"Металург" (Д): 12. Бандура, 14. Воловик, 4. Чечер, 7. Морозюк, 8. Нельсон, 9. Лазіч, 13. Макрідіс, 17. Соарес, 18. Димитров, 84. Голайдо, 10. Казарян
Запасні: 31. Воробйов Д., 2. Барановський, 44. Прийма, 11. Даніло, 21. Едігарян, 43. Грищенко, 19. Іванко

Категорія: Футбольне відео | Переглядів: 41261 | Додав: adminA | Теги: Шахтар - Металург - 2:0. ВІДЕО