Пт, 29-03-2024, 13:51

18:14
"Шахтар" - "Динамо" - 3:1. ВІДЕО

Донецький "Шахтар" здобув впевнену перемогу над найтитулованішою командою України - київським "Динамо".

Зі стартових хвилин зустрічі донецький "Шахтар” кинувся атакувати ворота підопічних Юрія Сьоміна. "Гірники” один за одним організовували небезпечні моменти, і вже на 19 хвилині протистояння відкрили рахунок у матчі. Відзначився Олександр Кучер. Після забито гола підопічні Мірчі Луческу дещо знизили темп гри, проте й надалі не дозволяли супернику наближатися до власних воріт.

Ще до перерви гості зуміли зрівняти рахунок. Красивий пас Кранчара вивів Ярмоленка на ударну позицію, і Андрій пробив повз П'ятова. Таким чином нападник "Динамо” забив перший гол киян на "Донбас Арені”.

У другій половині зустрічі "Шахтар” повторив стратегію першої 45-хвилинки. Постійні атаки "гірників” дозволили господарям поля ще двічі відзначитися у воротах Коваля та встановити підсумковий результат зустрічі 3:1. Цікаво, що дублем відзначився захисник Кучер, який забивав свої голи після кутових. Тут варто покритикувати Коваля, який вирішив не ставити захисників біля стійок воріт.

Завдяки цій перемозі донецька команда закріпилася на першій сходинці у турнірній таблиці та змогла повністю перевірити свої сили напередодні важливих матчів у Лізі чемпіонів.

"Шахтар": П'ятов, Срна, Ракицький, Кучер, Рац, Степаненко, Фернандінью, Мхітарян, Вілліан, Ілсінью, Адріано

Запасні: Шуст, Кривцов, Хюбшман, Коста, Тейшейра, Едуардо, Девіч

"Динамо": Коваль, Даніло Сілва, Бетао, Хачеріді, Тайво, Гармаш, Велозу, Гусєв, Кранчар, Ярмоленко, Ідейє

Запасні: Бойко, Юссуф, Вукоєвіч, Богданов, Мехмеді, Мілевський, Раффаель.

"Шахтар" - "Динамо" - 3:1

Голи: 1:0 - Кучер (19), 2:1 - Кучер (63), 3:1 - Л. Адріано (81) 1:1 - Ярмоленко (45)

Про шанси суперників на перемогу читайте у нашому редакційному анонсі.

Нагадаємо, що у голосуванні "З яким рахунком закінчиться матч "Шахтар" - "Динамо"?", у якому брали участь читачі сайту "Футбол 24", перемогу отримав варіант "Перемогою "Шахтаря" з різницею в два м'ячі".

Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 4999 | Додав: adminA | Теги: Шахтар - Динамо - 3:1. ВІДЕО