Пт, 29-03-2024, 03:50

23:02
"Шахтар" - "Чорноморець" - 5:0

Сьогодні, 11 квітня, у рамках 19 туру УПЛ "Шахтар" у Львові приймав "Чорноморець".

Після суперагресивного матчу з киянами від "Чорноморця" очікували серйозного опору і для "гірників". Але з донеччанами "морякам" грати було набагато важче. Швидкі майстерні бразильці з легкістю запаморочували голову своїми діями недосвідченим опонентам. У перші половині гри одесити все ж змогли зберегти ворота "сухими", хоча і догравали тайм в меншості через необережну гру і як наслідок вилучення Олійника. Цікавим моментом стало і непризначення пенальті у ворота П'ятова після явної гри рукою Степаненка у власній штрафній зоні.

У другому таймі гра продовжувалась за ідентичним до першого сценарієм. "Шахтар" створював моменти, комбінував практично всім складом на чужій половині поля, а гості лише сподівались на вдалі контрвипади. Відкрив рахунок Дуглас Коста, який прямолінійно виконав штрафний удар, який не зміг парирувати голкіпер одеситів.

А голепад на "Арені Львів" почався із виходом Луїса Адріано. Бразильський нападник двічі вразив ворота суперника і записав у актив дві гольові передачі на 30 хвилин. Для порівняння Олександр Гладкий, який провів на полі трохи більше години запам'ятався лише влучанням у поперечину.

Хороший гол забив опорник Тарас Степаненко, тим самим встановивши власний рекорд результативності в УПЛ. Тепер на рахунку гравця три голи у сезоні.

Навіть не крапку, а масний знак оклику у матчі поставив Тайсон, виконавши феноменальний гол.

Отже, впевнена перемога господарів і "Шахтар" продовжує гонитву за киянами, які свій матч проведуть у неділю проти "Зорі".

Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 4924 | Додав: adminA | Теги: Шахтар - Чорноморець - 5:0

Ігнатьєв допомагатиме Сьоміну в Києві
Янков відмовляється повертатись в "Металург" Д
Капелло не бачить місця для Бекхема в збірній Англії
Сеск: У Мессі важко буде відібрати "Золотий м’яч"
Новим наставником "Севастополя", ймовірно, стане екс-тренер "Зеніта"
ВІДЕО онлайн фіналу Клубного чемпіонату світу з футболу 2010 ТП Мазембе (ДР Конго) - Інтер (Італія)