Пт, 19-04-2024, 22:43

16:24
"Шахтар" - "Чорноморець" - 3:0 ВІДЕО

Донецький "Шахтар" не залишив шансів одеському "Чорноморцю" у фінальному поєдинку Кубка України сезону 2012/13 років.

"Гірники” прогнозовано здобули перемогу над суперниками із Південної Пальміри. З перших хвилин поєдинку було помітно, що донеччани діятимуть першим номером, і незважаючи на важкий сезон, налаштовані лише на позитивний результат. Підопічні Мірчі Луческу активно розпочали це протистояння, однак згодом гра дещо вирівнялася, проте й надалі перебувала під контролем номінальних господарів зустрічі.

Перші по-справжньому небезпечні моменти біля воріт Безотосного почали з'являтися у другій половині першого тайму. А вже ближче до завершення першої 45-ти хвилинки "Шахтар” все ж відкрив рахунок у матчі. Відзначився Фернандінью.

Майже відразу після перерви "гірники” подвоїли перевагу. Натомість "Чорноморець” продовжував шукати свою гру. Підопічні Мірчі Луческу після другого гола почали грати у своє задоволення, при цьому не докладаючи максимум зусиль, щоб довести рахунок до розгромного. Було помітно, що на полі дві команди різних за класом, тож відповідно гра була, як то кажуть, в одні ворота.

На 73 хвилині матчу Тайсон поставив крапку у матчі, влучно пробивши по воротах з-за меж штрафного майданчика. Після цього моменту "Чорноморець” геть опустив руки й просто догравав цей поєдинок. Таким чином, фінальний матч завершився розгромною перемогою "гірників”, які знову у цьому сезоні оформили "золотий дубль”.

"Шахтар": 32. Каніболоцький А., 33. Срна, 5. Кучер, 44. Ракицький, 13. Шевчук В., 22. Мхітарян, 3. Хюбшман, 7. Фернандінью, 28. Тайсон, 29. Тейшейра, 9. Адріано

Запасні: 30.Пятов, 38.Крівцов, 14.Кобін, 6.Степаненко, 19.Гай, 20.Коста, 11.Едуардо.

"Чорноморець": 12. Безотосний, 4. Бергер, 6. Леонардо, 29. Фонтанелло, 32. Вангелі, 8. Ковальчук К., 19. Бакай, 39. Старгородський, 42. Зубейко, 20. Бурдужан, 23. Джа Джедже

Запасні: 1. Паст, 13. Мартищук, 2. Ковальчук П., 33. Слінкін, 16. Шацьких, 99. Рієра

"Шахтар" - "Чорноморець" - 3:0

Голи: 1:0 - Фернандіньо (39), 2:0 - Тейшейра (53), 3:0 - Тайсон (73)

Категорія: Кубок України з футболу | Переглядів: 41017 | Додав: adminA | Теги: Шахтар - Чорноморець - 3:0 ВІДЕО

Ліппі підписав попередній контракт з ФФУ. Залишилося домовитися про зарплатню
Сербський "Економац" розгромив львівський "Тайм" у першому поєдинку елітного раунду футзального кубка УЄФА. ВІДЕО
4-ий тур ПЛ: матчі суботи