Пт, 26-04-2024, 20:55

17:35
"Шахтар" - "Борусія" - 2:2. ВІДЕО

Сьогодні підопічні Луческу приймали суперника по 1/8 фіналу Ліги чемпіонів - дортмундську "Борусію".

Перед матчем-відповідю і у рідних стінах для підопічних Луческу, здавалося б, головне не пропустити. Але "Шахтар” не та команда, яка буде відсиджуватися в обороні. Та й дортмундці полюбляють атакувати. Це й призвело до того, що у ворота кожної з команд м'яч залітав у гості по два рази.

З початку зустрічі було помітно, що "Шахтарю” насамперед не вистачає фізичних кондицій, що зрозуміло, адже поки "Борусія” підтримувала належний темп у Бундеслізі, "гірникам” доводилося проводити "товарняки”.

А от за технікою донецькі бразильці навіть переважали своїх опонентів. Не загубився і Тайсон, який вийшов у стартовому складі. Але все одно було помітно, що не вистачає Вілліана. Вілліана і Кучера, місце якого у центрі оборони зайняв дещо винний у пропущених голах Дмитро Чигринський.

Загалом же команди розпочали обережно, проте моменти поблизу воріт П'ятова виникали частіше. Та моменти моментами, а першим вдалося відзначитися саме донеччанам - Луіс Адріано заробив штрафний удар, а Даріо Срна майже бездоганно виконав його. "Майже” тому, що голкіпер дортмундців при правильно вибраній позиції міг би врятувати свою команду. Вів "Шахтар” в рахунку десять хвилин...

...на 41-й хвилині м'яч потрапив до Гьоце, і той прострілив на район 11-метрової позначки. Здавалося б, захисники "гірників” повинні вибити м'яч якнайдалі, але вони перестаралися - у прагненні врятувати команду Чигринський зіткнувся із Фернандінью, чим, перебуваючи у восьми метрах перед воротами, скористався Лєвандовскі.

Атакували дві команди. Атакували приблизно однаково небезпечно, але в атаці "Шахтаря” бракувало якогось останнього штриха. Того штриха, якого традиційно додавав цій команді Вілліан. Тайсону у повній мірі замінити новобранця "Анжи” не вдалося, та Коста, який вийшов на заміну замість Барселоса, завдяки індивідуальним діям вдруге у матчі вивів "гірників” уперед.

І знову обопільна гра на контратаках, і знову достатньо моментів поблизу як одних, так і інших воріт, але...

...на 87-й хвилині Чигринський, у зовсім необов'язковій ситуації, вибив м'яча на кутовий (ех, а був би Кучер), і після корнера рахунок знову урівноважився. Шмельцер подав, а Хуммельс, якого залишили самого у центрі карного "Шахтаря” (знову ж таки порівняння - Чигринський-Кучер), без зайвих перешкод вдруге у матчі змусив П'ятова витягувати м'яча із воріт.

Матч так і завершився - 2:2. Якісь прогнози тут на підсумковий результат робити зарано. Усі відповіді щодо представника від цієї пари у чвертьфіналі дасть матч-відповідь, який відбудеться через три тижні.

"Шахтар” - "Борусія” (Д) - 2:2(1:1)

Гол: Срна, 31, Коста, 69 - Лєвандовскі, 41, Хуммельс, 87

Категорія: Ліга Європи УЄФА | Переглядів: 41384 | Додав: adminA | Теги: Шахтар - Борусія - 2:2. ВІДЕО