Сб, 20-04-2024, 02:41

20:52
"Шахтар" - "Баварія" - 0:0

"Гірники" на "Арені Львів" приймали німецьку "Баварію" у першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.

Побоювання про те, що "Шахтар" не має ігрового тонусу через тривалу перерву у вітчизняному чемпіонаті, створять великі складнощі у матчі проти "Баварії" почали підтверджуватись з перших хвилин поєдинку. Але про все по порядку.

Одразу кинулось в очі, що Гвардіола виставив стартовий склад з трьома оборонцями і одразу промайнула думка про те, що це може бути на руку "Шахтарю". Але довести м’яч до лінії оборони гостей стало вкрай важким завданням для донецькго клубу. Короткий пас не проходив, довгі передачі перехоплювались баварцями. Рідко Луїс Адріано чіплявся за м’яч, але продовження атаки креативні бразильці Луческу практично ніколи не знаходили. Варто відзначити і великий процент браку у передачах Ракицького, який традиційно намагався довгим пасом організувати вихід команди в атаку.

В цілому перший тайм приніс лише купу хвилювання фанатам "Шахтаря", адже баварці створили три потенційно гольових моменти. Підкреслимо, що кожен з цих моментів завершувався ударом по воротах з меж карної зони донеччан.

Відповісти "гірники" змогли лише одним ударом по воротах Нойєра. Його автором став Ракицький, який "приклався" зі штрафного. На більше підопічних Луческу у атаці не вистачило.

Другу половину зустрічі господарі почали більш впевнено. Проглядались певні задуми креативної лінії "гірників". Проте кидалось в очі те наскільки довго у порівнянні з опонентами донеччани приймали рішення і через це у більшості моментів втрачали м'яч. В цілому багато підопічні Луческу допускали помилок при виконанні усіх  техніко-тактичних дій. Напомилявся в центрі поля Фред, чудив у захисті Ракицький. Вкрай малопродуктивно на атаку працювали Тайсон та Дуглас Коста. Саме на вінгерах будується атака "Шахтаря", але сьогодні вони не змогли ефективно поєднати роботу на захист і на атаку, зосередившись в основному на роботі над обороню власних воріт.

Навіть після вилучення Хабі Алонсо ні на мить не складалось враження, що от зараз "Шахтар" додасть і дотисне "Баварію". Навпаки, гості завдяки індивідуальній майстерності  та прекрасній командній грі засушили гру, забравши м’яч під контроль.

Отже, "гірники" опинились у незручному становищі і були змушені оборонятись всі 90 з гаком хвилин. Донецький клуб помітно боявся пропустити і зосередив свої сили на обороні, а в контргра абсолютно провалилась. "Баварія" на класі зіграла у комфортну нічию. Все вирішиться у Мюнхені і «Шахтарю» необхідно максимально швидко набирати ігрові оберти, адже в такій формі і з такою грою "гірникам" точно нічого хорошого не світить у матчі-відповіді.

Склади команд

"Шахтар": П'ятов - Срна, Кучер, Ракицький, Шевчук - Фернанду, Тейшейра, Фред, Коста, Тайсон - Адріано

Запас: Каніболоцький, Кривцов, Марсіо Азеведо, Марлос, Ілсінью, Веллінгтон Нем, Гладкий

"Баварія": Нойєр - Рафінья, Боатенг, Алаба, Бернат - Хабі Алонсо, Швайнштайгер, Рібері, Роббен, Гьотце - Мюллер.

Запас: Рейна, Штарке, Данте, Лєвандовскі, Роде, Бадштубер, Вайзер.

Вилучення: Хабі Алонсо, 65

Категорія: Ліга чемпіонів УЄФА | Переглядів: 4946 | Додав: adminA | Теги: Шахтар - Баварія - 0:0