Ср, 24-04-2024, 17:06

15:55
"Севастополь" - "Волинь" - 2:1. ВІДЕО

Кримська команда зуміла вирвати перемогу у поєдинку проти луцької "Волині".

Гості зуміли забити гол вже на 10 хвилині поєдинку, що змусило севастопольців діяти більш активно в атаці. Підопічні Орбу намагалися швидко відновити рівновагу, але зрівняли рахунок у першій половині зустрічі їм не судилося.

Після перерви гра вирівнялася, але господарі продовжували більше контролювати м’яч та володіли ініціативою. На 56 хвилині капітан севастопольців зрівнює рахунок. Ще деякий час тривала гра на зустрічних курсах, однак вже ближче до завершення матчу суперники почали діяти більш обережно у захисті.

Все йшло до того, що поєдинок так і завершиться нічиєю 1:1, але іншої думки був Карноза, який вже у компенсований час класним ударом зі штрафного відправив кулю у сітку. Таким чином "Волинь" не зуміла втримати бодай нічию у цьому напруженому протистоянні. Додамо, що господарі поля з 64 хвилин грали у меншості, відтак ця перемога стала удвічі смачнішою.

Склади команд

"Севастополь": 72. Литовка, 2. Федорів В., 5. Причиненко Д., 77. Гвініанідзе, 18. Левандовскі М., 8. Карноза, 11. Ярошенко, 19. Кожанов, 9. Ковпак, 20. Караваєв, 50. Фарлей
Запасні: 1. Чуваєв, 33. Новак, 4. Дуляй, 10. Жабокрицький, 13. Міколюнас, 79. Кузнєцов, 92. Будковський

"Волинь": 42. Неділько, 3. Сімінін, 6. Шиков, 7. Гошкодеря, 14. Масло, 16. Шиш Р., 79. Бабатунде, 88. Скоба, 15. Матей, 19. Селін А., 77. Шумахер
Запасні: 78. Литовченко, 4. Приндета, 8. Немчанінов, 10. Ерік Бікфалві, 11. Мемешев, 58. Коломоєць, 89. Козьбан

"Севастополь" - "Волинь" - 2:1

Голи: Шумахер 10, Левандовскі 57 (п), Карноза (90+3)

Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 4873 | Додав: adminA | Теги: Севастополь - Волинь - 2:1. ВІДЕО