Пт, 19-04-2024, 08:07

18:49
"Севастополь" - "Металург" (Д) - 4:2. ВІДЕО
У другому матчі 10-го туру УПЛ глядачі стали свідками гри, що за якістю нагадувала іншу Прем'єр-лігу - англійську.

У звітному  матчі ми отримали все - високі швидкості, відсутність нудьги і тривалих проміжків часу без цікавих моментів, м'яч майже не вовтузили в центрі поля, і тренерська думка була помітною.

Активніше розпочали гості, однак забити вдалось команді Орбу. Ковпак сповна використав ідеальний розрізний пас Караваєва і розібрався з голкіпером. У схожому стилі вже в доданий час до матчу Олександр забив другий гол, тільки цього разу асистентом виступив Фарлей. У кінці ж першого тайму вдалося зрівняти "металургам".

Усередині другої половини Артур Карноза розкішно виконав стандарт - навіть Кріштіану Роналду сказав би Not Bad. Після вилучення гості заграли ніби ще краще, а Василь Прийма у блискучому стилі відзначився головою. 2:2, і "Севастополь" другий тур поспіль втрачає перемогу? А нічого подібного! Будківський, який вийшов на заміну замість Кожанова вириває перемогу на останніх секундах основних 90 хвилин. Далібув згадуваний гол Ковпака.

4:2 - божевільна кінцівка видовищного матчу, який не міг залишити байдужим навіть сторонніх спостерігачів

"Севастополь" - "Металург" (Д) - 4:2 (1:1)

Голи: Ковпак, 11, 90+2, Карноза, 65, Будківський, 90 - Лазич, 45+2, Прийма, 83

Попередження: Левандовський, 72 - Морозюк, 64, Макрідіс, 73

Вилучення: Морозюк (67, друга жовта)

607"
Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 4833 | Додав: adminA | Теги: Севастополь - Металург (Д) - 4:2. В

"Ньюкасл" знайшов нового наставника у третьому дивізіоні Англії
Третій тур ПЛ: огляд матчів п'ятниці
Найкращим футболістом України став Євген Коноплянка, а найкращий тренер – Мирон Маркевич
Стали відомі дати та час початку матчів 8-го туру Прем'єр-ліги
"Спартак" можуть вигнати з Ліги Європи
Сербський "Економац" розгромив львівський "Тайм" у першому поєдинку елітного раунду футзального кубка УЄФА. ВІДЕО
"Шальке" - "Ліон" - 3:0. ВІДЕО