Сб, 20-04-2024, 06:23

22:35
"Севастополь" - "Металіст" - 0:2

Перенесений поєдинок 22 туру УПЛ між "Севастополем" та харківським "Металістом" завершився впевненою перемогою підопічних Ігоря Рахаєва.

Нагадаємо, що протистояння відбулося на стадіоні “Динамо” імені Валерія Лобановського, поблизу якого не так давно проходили жорстокі бої за незалежність України.

З перших хвилини поєдинку було помітно, що “Металіст” - очевидний фаворит й розраховує лише на перемогу. “Севастополь” діяв другим номером й не міг конкурувати із швидкісними гравцями харківської команди. Відтак активні дії підопічних Рахаєва дали результат вже на 9 хвилині. Відзначився Шав'єр. Номінальні гості продовжували контролювати хід поєдинку й до перерви ще раз відзначилися у воротах севастопольців.

Після відпочинку загальна картина гри не змінилася, проте кримчани почали діяти більш гостро. “Севастополь” пішов в атаку більшими силами, тому у “Металіста” з'явилися хороші нагоди збільшити свій рахунок, але голів у матчі глядачі більше не побачили. У підсумку закономірні 0:2, завдяки яким харків'яни скоротили відставання від “Дніпра” до двох очок.

"Севастополь": Чуваєв, Караваєв, Новак, Міщенко, Воронін, Причиненко, Фертовс, Ярошенко, Кожанов, Танчик, Кузнєцов

Запас: Бібченко, Фарлей, Ковпак, Жабокрицький, Федорів, Гевлич, Павлов

"Металіст": Шуст, Вільягра, Пшеничних, Папа Гуйє, Азеведо, Краснопьоров, Едмар, Шав'єр, Бланко, Гомес, Гоменюк

Запас: Горяїнов, Богданов, Нойок, Ксьонз, Юссуф, Ткачук, Шелаєв

Голи: Шав'єр 9, Бланко 35

Категорія: Кубок України з футболу | Переглядів: 41445 | Додав: adminA | Теги: Севастополь - Металіст - 0:2

Горан Попов став третім у голосуванні на звання кращого гравця Македонії
Кубок України. "Динамо" у півфіналі зіграє з "Арсеналом", "Шахтар" з "Дніпром". ВІДЕО
4-ий тур ПЛ: матчі суботи