Ср, 24-04-2024, 23:52

18:16
"Севастополь" - "Іллічівець" - 0:1. ВІДЕО
В першому матчі недільної програми 12-го туру "Іллічівець" на виїзді обіграв "Севастополь", таким чином перервавши свою невтішну серію з трьох поразок.

В першому таймі команди грали на зустрічних курсах. У складі господарів шанси забити гол мали Новак та Кузнєцов, у гостей - Полянський та Майкон. Відкрити рахунок вдалося лише на 44-й хвилині: захисники "Севастополя" залишили перед своїми воротами самого Федотова, і той ударом з лінії воротарського майданчика відкрив рахунок.

Друга половина гри пройшла під диктовку господарів: чудові моменти зрівняти рахунок мали Ярошенко, Ковпак та Віценець, однак їхнім ударам бракувало точності. "Іллічівець" зробив ставку на контратаки, і декілька з них були доволі небезпечними.

Загалом можна сказати, що матч був нічийний, але забивши гол, маріупольці грамотно перекрили зони біля володінь Худжамова, і десь з середини другого тайму біля воріт гостей не було серйозної напруги.

"Севастополь" - "Іллічівець" - 0:1

Гол: Федотов, 44

"Севастополь": Літовка, Федорів (Караваєв, 78), Новак, Симоненко, Неплях, Левандовський (Карноза, 66), Ярошенко, Віценець, Кожанов, Ковпак, Кузнєцов (Будковський, 65).

"Іллічівець": Худжамов, Бутко, Іщенко, Ордець, Путівцев, Полянський, Довгий (Ємельянов, 73), Федотов (Кулач, 62), Шевчук, Мандзюк (Фомін, 79), Майкон

Попередження: Віценець - Довгий

Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 4868 | Додав: adminA | Теги: Севастополь - Іллічівець - 0:1. ВІД

Рамос отримає на трансфери від Коломойського стільки грошей, скільки зможе витратити
Кононов: "Карпатам" потрібно підсилюватися