Тренерський штаб"синьо-жовтих" визначився з гравцями, які візьмуть участь у підготовчому зборі до чемпіонату Європи у Німеччині.
Головний тренер збірної України Сергій Ребров оприлюднив основний список футболістів збірної України, які зіграють у товариських матчах перед стартом Євро-20204, повідомляє офіційний сайт УАФ.
Окрім того, у національній команді обрали шістьох виконавців, які увійшли до резерву (цікаво, що Буяльський та Сікан ділять 2-гу сходинку у списку бомбардирів УПЛ (по 10 голів).
Воротарі: Георгій Бущан (Динамо), Анатолій Трубін (Бенфіка), Андрій Лунін (Реал Мадрид).
Захисники: Микола Матвієнко, Юхим Конопля, Валерій Бондар (усі – Шахтар), Олександр Тимчик (Динамо), Віталій Миколенко (Евертон), Ілля Забарний (Борнмут), Олександр Сваток (СК Дніпро-1), Максим Таловєров (ЛАСК), Богдан Михайліченко (Полісся).
Півзахисники: Андрій Ярмоленко, Микола Шапаренко, Володимир Бражко (усі – Динамо), Тарас Степаненко, Олександр Зубков, Георгій Судаков (усі – Шахтар), Олександр Зінченко (Арсенал), Віктор Циганков (Жирона), Михайло Мудрик (Челсі), Сергій Сидорчук (Вестерло), Руслан Маліновський (Дженоа).
Нападники: Артем Довбик (Жирона), Роман Яремчук (Валенсія), Владислав Ванат (Динамо).
Резервний список: Дмитро Різник, Данило Сікан (обидва – Шахтар), Денис Попов, Віталій Буяльський, Владислав Кабаєв (усі – Динамо), Єгор Ярмолюк (Брентфорд).
Нагадаємо, національна команда розпочне підготовку до фінального турніру 30 травня в німецькому Нюрнберзі, де 3 червня проведе товариський матч із господарями Євро-2024. Наступного дня наша команда вилетить до Варшави, де 7 червня зіграє з Польщею. Заключною грою перед турнірного збору стане зустріч з національною командою Молдови 11 червня в Кишиневі.
12 червня національна команда прибуде до місця постійної дислокації на Євро-2024 – містечка Вісбаден. До слова, остаточна заявка збірної України на Євро-2024 буде оголошена 7 червня.
|