Чт, 28-03-2024, 12:32

19:04
"Рапід" - "Динамо" - 2:2. ВІДЕО
AGE1-left$
Багатостраждальне київське "Динамо" знову втратило очки. У виїзному матчі проти віденського "Рапіда" підопічні Олега Блохіна не зуміли втримати перевагу у два м'ячі, здобуту в першому таймі.

Доволі нудний початок матчу: господарі мандражували, гості просто мляво пересувалися по полю. Десь після середини тайму контроль м'яча перетворився на моменти біля воріт Новоти. Непогано пробивав Велозу, Ленс не влучив по м'ячу після пасу Мбокані. На 30-й хвилині Тремулінас вперше підключився до атаки і після його прострілу Ярмоленко відкрив рахунок. А вже через 4 хвилини австрійці забили самі собі: швидка перепасовка гравців атаки "Динамо" закрутила голови захисникам "Рапіда" і Крістофер Дібон збільшив відставання своєї команди.

Другий тайм команда Блохіна відверто провалила. Таке враження, що гравці отримали вказівку берегти себе, або ж вжили снодійне. Господарі ж відразу кинулися в атаку. І не скажеш, що перед обороною "біло-синіх" суперники ставили якісь надважкі завдання - одноманітні навіси з флангів, які, здавалося б, повинні легко читатись. Виявилося, що такий футбол не по зубах команді Блохіна. Кияни пропустили два голи - на початку і в кінці тайму. Ситуація в групі для української команди стала критичною. Кияни знову зіграли невиразний матч. Мабуть, Блохіну варто задуматися, куди він веде команду. Бо, схоже, поки що він про це не думав.

"Рапід" - "Динамо" - 2:2

Голи: Ярмоленко (30), Дібон (34, у свої ворота), Бургшталлер (53), Тріммель (90+4)

"Рапід": Новота, Берендт, Зоннляйтнер, Палла, Дібон, Пецос, Шауб, Бойд, Забітцер, Тріммель, Бургшталлер (Грозурек, 74).

"Динамо": Коваль, Даніло Сілва, Драговіч, Хачеріді, Тремулінас, Велозу, Сидорчук (Вукоєвіч, 46), Ленс (Гусєв, 87), Ярмоленко, Беланда (Аруна, 74), Мбокані.

Попередження: Сидорчук, Зонлляйтнер, Брендт, Шауб, Вукоєвіч, Коваль

Категорія: Ліга Європи УЄФА | Переглядів: 4878 | Додав: adminA | Теги: Рапід - Динамо - 2:2. ВІДЕО

ПЛ 6-ий тур: "Металург" Запоріжжя - "Оболонь" Київ