Кожен співробітник ПСЖ отримає білет на фінальний матч Ліги чемпіонів проти міланського Інтера.
На честь довгоочікуваного виходу в фінал ЛЧ президент ПСЖ Нассер Аль-Хелаїфі зробив подарунок для кожного працівника клубу, повідомляє GOAL з посиланням на L'Équipe.
ПСЖ надав відпустки одразу семи гравцям після виходу у фінал ЛЧ – вони пропустять матч Ліги 1
Власник паризької команди нагородив усіх співробітників квитком на фінальний матч Ліги чемпіонів у Мюнхені. Мова йде про буквально кожного працівника, а не лише технічний персонал, який працює безпосередньо з гравцями ПСЖ. Загалом це 600 людей. Також Нассер Аль-Хелаїфі оплатить рахунки працівників за дорогу та проживання в Німеччині, а на додаток гравці розділять з ними частину преміальних за вихід у фінал.
Додамо, що ПСЖ може оформити требл у поточному сезоні, якщо переможе Інтер у фіналі ЛЧ, а Реймс – у Кубку Франції. До цього парижани вже оформили дострокове чемпіонство в Лізі 1.
Переможець ЛЧ вже відомий, новий сенсаційний фаворит на "Золотий м'яч" – Луїс Енріке підколов Мбаппе, Артета як Петраков
|