Вт, 07-05-2024, 02:58

15:57
Північна Македонія – Україна: післяматчева прес-конференція Реброва – про першу перемогу та ключовий аспект камбеку

Сергій Ребров / УАФ

Головний тренер збірної України Сергій Ребров прокоментував перемогу своєї команди в матчі з Північною Македонією у відборі до Євро-2024 (3:2).
Євро-2024 (Відбір)
3 тур
Північна Македонія
2 : 3
Україна
21:45 16:06:2023
31’
Еніс Барді
39’
Еліф Ельмас
73’
Вісар Мусліу

Ілля Забарний
62’
Юхим Конопля
68’
Віктор Циганков
83’

"Дуже важлива гра, дуже важка гра. Ми не мали достатньо часу, щоб добре підготуватися до цього матчу, але я вдячний гравцям. Ми працювали з командою лише 5 днів, і за чай час ми зіграли дві гри. Дуже мало часу.

Після першого тайму ми показали інший рівень гри. Ми взяли дуже важливі три очки і будемо готуватися до гри з Мальтою.

Що було з командою в перші 50 хвилин і які я аргументи знайшов у перерві? Говорити, що "ми спали" у перші 50 хвилин було б неправильно – збірна Македонії діяла дуже якісно. Подивіться на склад цієї команди – він дуже серйозний. У них дуже досвідчені гравці – жодного футболіста молодше 21 року. Після першого тайму ми трохи перебудували гру, і гол Забарного став дуже важливим. Після цього гола ми вже були впевнені у своїх силах.

Чи не була зайвою гра з Німеччиною з огляду свіжості? На мій погляд, з точки зору нашого виступу у першому таймі, так – була. Але ж ця гра була дуже важливою для України, тож я вдячний Німеччині, яка допомогла нам з цією грою. З точки зору результату, я вважаю що ця гра не була зайвою.

Ми почали перевертати гру не з 55 хвилини, а з 46 – ми почали діяти більш інтенсивно. У першому таймі не було інтенсивності. Чому? Так буває, це нормальні речі – коли гравець не входить у гру. Дуже важливо вчасно його змінити. Я впевнений, що у наступних матчах ці гравці, які були замінені, будуть діяти більш інтенсивно.

Перерва була дуже важливою: гравці переосмислили, що їм потрібно робити у другому таймі на полі. Я порадив своїм хлопцям змінити темп гри. Македонія тримала дуже високий темп гри, і ми мали грати не гірше. Були й інші поради у перерві, але цю я вважаю найважливішою.

Конопля сьогодні – один із героїв матчу. Він не лише забив, а й добре зіграв у обороні", – сказав Ребров.

Категорія: Національна збірна України | Переглядів: 4106 | Додав: adminA

Маркевич: Розцілував Мілевського після матчу