Вт, 19-03-2024, 09:22

20:37
Перемога заради миру. Україна - США - 2:0. ВІДЕО
Національні збірні України та США помірялися силами у товариському поєдинку, який відбувся на Кіпрі.

Підопічні Михайла Фоменка зуміли двічі розписатися у воротах американців, що у підсумку дозволило їм відсвяткувати перемогу з рахунком 2:0.

Протистояння розпочиналося досить спокійно. Суперники придивлялися один до одного й не поспішали атакувати, аби забити швидкий гол. Але згодом стало помітно, що "жовто-сині” захоплюють ініціативу й переграють своїх опонентів. Перевага українців стала очевидною на 12 хвилині, коли Ярмоленко відкрив рахунок. Після забитого голу наша команда почала діяти ще активніше та часто створювала проблеми біля воріт Ховарда. Американці ж більше діяли на котратаках й почали серйозно загрожувати воротам П'ятова лише у другій половині матчу.

Гра проходила на зустрічних курсах,було багато контактної боротьби, яка спричинила штовханину між гравцями, але все завершилося без вилучень та травм. На 66 хвилині Девіч, який лише кілька хвилин пробув на полі, забив другий гол. Це стало крапкою у поєдинку після чого глядачі м'ячів більше не побачили.

Відтак перший матч національної збірної України у новому році завершився впевненою перемогою, яка додає оптимізму та віри у майбутнє, як для нашої збірної так і для країни.

Нагадаємо, що через напружену ситуацію у країні матч був на межі зриву, але у підсумку організатори спарингу вирішили все ж провести цей контрольний поєдинок.

Україна: П'ятов (гк) − Хачеріді, Тимощук (к), Кучер, Ярмоленко, Зозуля, Коноплянка, Шевчук, Ротань, Федецький, Гармаш

Запасні: Бойко (гк), Худжамов (гк), Дедечко, Гусєв, Селезньов, Безус, Сидорчук, Морозюк, Ракицький, Едмар, Девич, Макаренко, Пілявський, Хомченовський

США: Ховард (гк, к) − Кастільо, Брукс, Оньєву, Демпсі, Бедойя, Джонс, Клєштан, Алтідор, Кемерон, Джонсон

Запасні: Гузан (гк), Спектор, Моралес, Йоханссон, Вільямс, Пеквуд, Бойд, Агудело, Ши

Україна - США - 2:0

Гол: 1:0 - Ярмоленко (12), 2:0 - Девич (66)

Категорія: Національна збірна України | Переглядів: 4911 | Додав: adminA | Теги: Перемога заради миру. Україна - США