Пт, 29-03-2024, 00:34

16:13
ПАОК - "Металіст" - 0:2. ВІДЕО

Харківський "Металіст" дебютував у найпрестижнішому міжнародному клубному турнірі. Хлопці Маркевича у третьому раунді кваліфікації ЛЧ здобули переконливу перемогу.

Перший матч проходив у Салоніках при порожніх трибунах. В основному складі "Металіста" лише три номінальні українці, причому Дишленкович навіть за збірну нашої країни не має права виступати.

Зрештою, виявилось, що харків'яни грають... вдома. Численна група підтримки простих і не дуже прихильників команди Маркевича раз по раз подавала голос, свистіла на атакувальні потуги ПАОКа, співала "Червону Руту" (шкода тільки, що більшість гравців на полі не розуміли слів). Камери грецького ТБ із насолодою показували українських дівчат на трибунах, а харківська команда при такій красивій підтримці не могла підвести.

Хоча у першому таймі греки були ближчими до голу, але кілька навісів та проходів Лукаса до пуття довести не вдалося, згодом вихід віч-на-віч змарнував Атанасіадіс, відпустивши задалеко інструмент праці. "Металіст" багато помилявся у захисті, та під кінець першої половини вирівняв гру. І забив. Переважно у цьому сезоні "Металіст" чекає другої половини, а цього разу вклався у 45 хвилин. Бездарна гра рукою захисника господарів у штрафному, і Девіч здобув право на пенальті. Реалізував з чималими труднощами, але ж реалізував! Воротар був близьким, вгадав напрямок удару, зачепив рукавицею, та смугастий підступно закотився у ворота.

У другому таймі Девіч додав ще один м'яч. Ефектний голасо з гострого кута - вина і голкіпера, який раптово збожеволів і побіг далеко за межі штрафного. Марко його ефектно обіграв і вирізав у порожні ворота. Хоча у карному були ще партнери, українець сербського походження був настільки впевнений у собі, що бездоганно переправив снаряд у сітку.

Наприкінці зустрічі капітан господарів Салпінгідіс, який не пускав Україну на ЧС-2010, міг скорочувати розрив - Дишленкович здійснив блискучий сейв. Натомість харків'яни мали вирішувати  усі питання вже у компенсований арбітром час: диво-пас Бланко, Крістальдо обігрує воротаря і котить у незахищені ворота. Але Джонатан це вам не Девіч, тож його удар знаходить стійку!

Могло бути 1:2, могло 0:3, але й так непогано. Мирон Маркевич перед матчем зазначав, що головне завдання не пропустити, а там вже й забити можна постаратися. Марко Девіч, який уже приніс своїми результативними ударами 6 очок в поточному сезоні Прем'єр-ліги, виконав настанову свого тренера сповна!

ПАОК - "Металіст"

Голи: Девіч, 43 (пен.), 72

Попередження: Салпінгідіс, 27, Атанасіадіс, 74 - Соуза, 31, Гуйє, 59

ПАОК: Хакобо - Вітор, Ліно, Ціоліс, Георгіадіс - Лазер, Кацураніс, Кіціу, Лукас - Салпінгідіс (к), Атанасіадіс

Запас: Глікос, Скондрас, Кацікас, Вукіч, Лоуренс, Олісе, Нецид

"Металіст": Дишленковіч - Вільягра, Папа Гуйє, Моледо, Азеведо - Едмар, Торрес - Соса (к), Марлос - Соуза - Девіч

Запас: Шуховцев, Березовчук, Пшеничних, Нойок, Кристальдо, Краснопьоров

Тарас Котів

Категорія: Ліга чемпіонів УЄФА | Переглядів: 4995 | Додав: adminA | Теги: ПАОК - Металіст - 0:2. ВІДЕО

Прийма: Радий поверненню Чечера
Муту може перебратись у "Марсель"
Юрґен Кльоп продовжив контракт з "Борусією"
"Рома" хоче придбати Валона Бехрамі
"Дніпро" торгується за Віерінью
"Жиліна" оновила динамівський антирекорд ЛЧ зразка 2007 року, пропустивши 19 голів
4-ий тур ПЛ: матчі суботи