Пт, 26-04-2024, 12:33

23:33
"Олімпік" - "Металіст" - 2:1

Сьогодні, 17 травня, у рамках 24 туру УПЛ "Олімпік" переміг "Металіст".

З великим бажанням почали матч команди. В перші хвилин 15 м’яч тримався між штрафними майданчиками і боротьба точилась у центрі поля. Загострювати гру першими почали гості. Бобко втратив хороший момент, не зумівши замкнути гострий простріл на дальню стійку від С. Барілка. Згодом "Металіст" створив ще кілька небезпечних моментів.

"Олімпік" же гостро контратакував. Одразу Лисенко вибіг сам на сам з Погорілим, проте пробив повз ворота. Ще один прекрасний момент після контратаки мав Семенина, але він теж не зміг влучити у ствір воріт, які, граючи на виході, покинув голкіпер.
Єдиний гол забив Тищенко. Суперударом зльоту хавбек відправив м’яч під поперечину Погорілого.

Другий тайм був дуже схожим на перший. Команди перебирали ініціативу одна в одної, "Металіст" бився лобом об захисні побудови донеччан, а гольові реальні моменти мали якраз господарі. Кілька моментів не забив "Олімпік", проте подвоїти рахунок підопічні Санжара все ж змогли. Знов чудово зіграв Тищенко. Хавбек прийняв діагональ, обіграв Селіна та Погорілого і викотив м’яч на Лисенка, який і відкрив лік своїм голам.

Все йшло до того, що "Олімпік" нарешті збереже ворота сухими. Однак кінцівка матчу виявилась для наставника донеччан нервовою. За кілька хвилин до фінального свистка червону картку побачив перед собою Огіря. Не зовсім зрозуміле вилучення, чесно кажучи… А за хвилину Драченко привіз пенальті у свої ворота, який реалізував Каядо.

Отже 2:1 і запізніле повернення "Олімпіка" у гру. "Металіст" поступається і вибуває остаточно з боротьби за Лігу Європи.

Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 4937 | Додав: adminA | Теги: Олімпік - Металіст - 2:1