Чт, 28-03-2024, 14:37

21:59
"Олімпік" - "Динамо" - 0:1

Сьогодні, 8 березня, "Олімпік" у рамках 16 туру УПЛ мінімально поступився "Динамо" на "Олімпійському".

На не дуже якісному газоні «Олімпійського» донецький «Олімпік» приймав київське «Динамо». Саме матч першого кола між цими командами, який завершився нульовою нічиєю, знаменував собою початок серії сенсаційних результатів команди Романа Санжара.

Звісно, кияни пам’ятали про той прикрий результат і були супермотивовані, аби довести свою перевагу над менш іменитим суперником. Кияни одразу кинулись на ворота "Олімпіка", але буквально за мить вже пропустили небезпечну контратаку, яку завершував Шеріф.  А ще за кілька хвилин "Олімпік" організував класну атаку після обрізки динамівських оборонців, яка ледь не призвела до взяття воріт.

Загалом у першому таймі була рівна гра за кількістю моментів, але головним моментом першої половини протистояння стало вилучення Дорошенка, який двічі здійснив безглузді фоли у центрі поля на Мбокані і передчасно завершив гру.

Все найцікавіше відбувалося у другому таймі, а точніше наприкінці. Майже цілий тайм донеччани самовіддано і організовано оборонялись, а також час від час вибігали в контратаку. Підопічні Санжара мали навіть момент аби забити, але невдало пробив з вигідної позиції Дитятьєв.

У киян було пару моментів, які не реалізували Ярмоленко, Мбокані та Буяльський. «Динамо» явно не вистачало швидкості в атаці.

Схоже було, що "олімпійці" відстоять нічию на "Олімпійському" вдруге, але вже перед фінальним свистком Ярмоленко здійснив  рейд у карну зону і виконав точну передачу на голову Бурді, який безперешкодно пробив у нижній кут воріт Литовки.

Вимучена перемога "Динамо" дарує йому ще більшу очкову перевагу над "Шахтарем". А "Олімпіку" варто лише поаплодувати, адже команда Санжара показала хороший тактичний вишкіл і майстерність.

Склади команд

"Олімпік": 72. Литовка, 3. Іванов, 4. Гришко, 23. Шеріф, 34. Дитятьєв, 5. Дорошенко, 8. Доронін, 13. Огіря, 19. Тищенко, 77. Кадимян, 21. Лисенко
Запасні: 1. Махарадзе, 22. Міщенко, 7. Драченко, 9. Ситник, 11. Моха, 15. Лебідь, 18. Семенина

"Динамо": 23. Рибка, 2. Даніло Сілва, 5. Антунеш, 24. Віда, 26. Бурда, 16. Сидорчук, 29. Буяльський, 90. Беланда, 10. Ярмоленко, 7. Ленс, 85. Мбокані
Запасні: 72. Рудько, 30. Бетао, 19. Гармаш, 28. Чумак, 45. Калітвінцев, 91. Теодорчик, 22. Кравець

Гол: Бурда,94

Вилучення: Дорошенко,40

Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 4886 | Додав: adminA | Теги: Олімпік - Динамо - 0:1

Друге коло: Прем’єрна перемога "Динамо" та інші результати
Куценко: Керівництво "Кривбаса" поставило перед нами високу планку
ПРО ФУТБОЛ по-українськи започатковує прямі онлайн відеотрансляції футбольних матчів. Перша онлайн трансляція: ПСВ - "Металіст"
Чемпіонат Іспанії: Повна готовність