Ср, 24-04-2024, 13:48

15:17
Олександрія втримала перемогу над Інгульцем

Інгулець – Олександрія – 1:2

Інгулець в рамках перенесеного матчу 7-го туру УПЛ зазнав поразки від Олександрії (1:2). Звіт читайте на "Футбол 24".

Україна
7 тур
Інгулець
1 : 2
Олександрія
13:00 25:08:2022
61’
Олександр Кучеренко

Сергій Рибалка
22’
Андрій Цуріков
49’

Регіональне аграрне дербі між Інгульцем і Олександрією обіцяло пройти без ексцесів. Обидва клуби перебувають в єдиному телепулі, їхні тренери відносно спокійні, а вболівальників на трибунах немає – щоправда, вони зібрались навколо арени в Петровому. Втім, телеглядачів підвела якість сигналу. В трансляції виникали суттєві проблеми з картинкою та звуком, що й не дивно для старого першолігового стадіону.

"У цьому чемпіонаті ми будемо боротися за медалі": президент Олександрії здивував амбітними планами на сезон

У футбольному плані матч виявився саме таким, як і очікували. Спека заважала гравцям проявити свої найкращі якості – швидкості були низькими, а моментів виникало обмаль. В першому таймі реально цікавим був всього один ігровий відрізок, який тривав з 22-ї хвилини по 25-ту.

Спочатку Олександрія заробила пенальті внаслідок вривання Кобзара у штрафний та фолу Кучера. Рибалка впевнено реалізував 11-метровий. Одразу після цього Кобзар знову влетів у карний майданчик і завдав удар, але Кучер цього разу накрив спробу. Інгулець відповів пострілом Запорожця з лівого краю штрафного у стійку. От і вся гострота.

На перерву команди відправились за мінімальної переваги Олександрії. На старті ж другого тайму підопічні Юрія Гури забили ще раз – це Цуріков відзначився з передачі Вікентія Волошина. 0:2! Дане взяття воріт показали дещо згодом, адже перші 7 хвилин сигналу зі стадіону не було.

Інгулець зумів відіграти один м'яч на 62-й хвилині внаслідок подачі з кутового. Інтригу відродив Кучеренко, який вдало пробив головою з рикошетом від газону. На 78-й же Одарюк міг і зрівняти рахунок, однак з близької відстані він запустив сферу над поперечкою.

Цей момент став останнім для петровців у зустрічі. Олександрія ж могла забити втретє на 82-й зусиллями Бабогла, якому вдалося класно пробити головою після подачі Калітвінцева з правого флангу. М'яч пройшов над воротами. Даний момент став останнім у зустрічі. У підсумку, фінальний свисток зафіксував перемогу команди Юрія Гури.

"У липні здружився з хлопцями із Пахтакора, у серпні вони загинули": жив із Сабо, відмовив Спартаку, підіймав наш футзал

Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 4156 | Додав: adminA | Теги: Олександрія втримала перемогу над І

"Локомотив" поки не отримував пропозицій про перехід Алієва
Таблиця коефіцієнтів УЄФА: Україна істотно скоротила відрив від Росії та Португалії