Сб, 20-04-2024, 00:27

23:26
"Олександрія" та "Ворскла" не виявили сильнішого

"Олександрія" та полтавська "Ворскла" у матчі 13 туру чемпіонату України зіграли внічию (1:1).

На 18 хвилині рахунок у матчі відкрив Павло Мягков, а на 78 - "Ворскла" відновила паритет. Відзначився Шиндер. У підсумку суддя зафіксував результативну нічию.

Фаворитом поєдинку була "Ворскла", проте саме полтавчани перші пропустили у цьому протистоянні. Олександрійці у черговий раз продемонстрували хорошу командну гру та самовідданість перед рідними трибунами. Впродовж всього матчу глядачі були у напрузі, адже гра проходила на зустрічних курсах, і один гол все міг змінити. "Ворскла" довго не могла пробити щільний захист олександрійців, але на 78 хвилині таки забили гол у відповідь.

Підсумковий результат матчу - 1:1, і це означає, що команди не змінили свого розташування у турнірній таблиці, хоч тепер мають на одне очко більше.

Україна. УПЛ (Ліга Парі-матч). 13 тур

"Олександрія" - "Ворскла" - 1:1

Голи: Мягков 18 - Шиндер 78

Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 4889 | Додав: adminA | Теги: Олександрія та Ворскла не виявили с

Товариські матчі: Бразилія обіграла США, Італія поступилася Кот-д’Івуару
Куценко: Керівництво "Кривбаса" поставило перед нами високу планку
Анчелотті розповів про склад на матч
"Жиліна" оновила динамівський антирекорд ЛЧ зразка 2007 року, пропустивши 19 голів
Програма "3 тайм" ефір за 16 грудня 2010 року
Результати жеребкування чвертьфіналу кубку Німеччини
Марчелло Ліппі дебютує на чолі збірної України в матчі проти Франції 7 червня
Сербський "Економац" розгромив львівський "Тайм" у першому поєдинку елітного раунду футзального кубка УЄФА. ВІДЕО