Пт, 29-03-2024, 03:28

12:30
Німеччина - Італія - 1:2. ВІДЕО

Диво сталося!!! Принаймні так вважає більшість експертів. Однак "Скуадра Адзурра" перемогла повністю заслужено і переграла Бундестім в усіх компонентах гри. А головним творцем цієї звитяги став Маріо Балотеллі. Та про все по-порядку.

Гра розпочалася із атак підопічних Льова, проте захищалися апеннінці зовсім недовго. Вже хвилин через п'ять після стартового свистка підопічні Пранделлі почали демонструвати свою силу в атаці. Особливо активними попереду були Рікардо Монтоліво, Антоніо Кассано та Маріо Балотеллі. Саме останні двоє на 20-й хвилині гри і організували гол. Антоніо, чудово розібравшись із суперником, навісив точно на голову Балотеллі. Маріо пробив без варіантів для Нойєра - 1:0.

Гол дещо засмутив німців, проте Бундестім не та команда, яка здається ще до фінального свистка. Підопічні Льова помчали відновлювати статус-кво однак... нарвалися на контратаку. Це вже Монтоліво геніальним пасом вивів Балотеллі на чергове побачення із Нойєром і Маріо вдруге переграв голкіпера збірної Німеччини.

До честі німців, моментів у них також було чимало, проте апеннінці у захисті діяли майже бездоганно. Особливо слід відзначити Андреа Барцальї, Джіджі Буффона та... Андреа Пірло. Саме півзахисник "Ювентуса” двічі підстраховував голкіпера італійців не дозволяючи м'ячу перетнути лінію воріт. Один раз у першому таймі і один раз у другому.

Щодо другої половини зустрічі, то німці продовжували насідати на ворота Буффона. Чого варті лише чотирнадцять поданих кутових. Тільки от забити їм все ніяк не вдавалося. Значно небезпечнішими виглядали контратаки італійців, але у другій 45-хвилинці доля була прихильною до Бундестіму. Вірніше не так доля, як нападники "Скуадри Адзурри”, які дуже часто пробивали не влучно.

Коли ж здавалося доля поєдинку вже вирішена, м'яч влучив в руку Баьцаретті у карному італійців. Доволі сумнівний пенальті арбітр все ж таки вирішив призначити і Озіл з позначки Буффона переграв. Це була 92-га хвилина гри... Залишалося ще дві хвилини компенсованого часу...

Збірній Німеччини було нічого втрачати, тож усім складом команда пішла вперед. Фінальний свисток застав усіх гравців матчу на половині поля італійців. Навіть Мануеля Нойєра.

Та все ж таки - 2:1 на користь підопічних Пранделлі і, зважаючи на показану "Скуадрою Адзурою” гру, на нас чекає захоплюючий фінал. Що ж, чекаємо.

Детальніше про передматчеві розклади Ви можете дізнатися з анонсу журналіста "Футбол 24” Тараса Котіва. А про усі деталі та найцікавіші моменти самої гри Вам розповість наша онлайн-трансляція Німеччина - Італія.

Німеччина - Італія - 1:2 (0:2)

(склади)

Гол: Озіл, 90+2 (пен.) - Балотеллі, 20, 36

Перший гол Балотеллі

Другий гол Балотеллі

Озіл реалізовує пенальті

Категорія: ЄВРО-2012 | Переглядів: 41519 | Додав: adminA | Теги: Німеччина - Італія - 1:2

Таблиця коефіцієнтів УЄФА: Україна істотно скоротила відрив від Росії та Португалії
ПРО ФУТБОЛ по-українськи започатковує прямі онлайн відеотрансляції футбольних матчів. Перша онлайн трансляція: ПСВ - "Металіст"
Стартові матчі 6-го туру ЛЄ: ПАОК, "Наполі" і "Севілья" виходять у плей-офф
Куценко: Керівництво "Кривбаса" поставило перед нами високу планку