Ср, 24-04-2024, 04:01

19:09
Нігерія - Аргентина - 2:3
Майкл Бабатунде вийшов на поле "Ештадіу Бейра-Ріу" вже з перших хвилин, і каші не зіпсував, зробивши свій внесок у прекрасне шоу.

Щоб гарантувати собі вихід в 1/8 фіналу, "суперорлам" бажано було не програти зірковим аргентинцям. В такому випадку Нігерія не залежала від результату паралельного матчу між Іраном та Боснією. Зважаючи на те, що "альбіселестес" вже вирішили усі турнірні завдання у квартеті F, зробити це було не так вже й складно. До того ж, нігерійці залишалися єдиною командою Мундіалю, яка ще не пропускала у свої ворота.

Команди розпочали без пристрілки. На третій хвилині Мессі добив м'яч у беззахисні ворота після удару Ді Марії і рикошету від стійки. Відповідь "суперорлів" була блискавичною: Бабатунде скинув м'яч на Ахмеда Муса, той прицілився і закрутив у дальній кут воріт Ромеро. З часом ініціатива опинилася в надійних руках команди Сабельї. Аргентинці регулярно обстрілювали ворота Вінсента Еньями. Особливо старався Анхель Ді Марія, який кілька разів дуже небезпечно пробивав із дальніх позицій.

А перед свистком на перерву Лео Мессі оформив "дубль". Спершу він закрутив м'яч зі штрафного у "дев'ятку", але суперсейв Еньями врятував Нігерію. Проте ненадовго. Через неповних дві хвилини капітан "альбіселестес" таки поцілив туди, куди хотів, і голкіпер був абсолютно безсилий - 1:2.

Одразу після відпочинку ми побачили останній спалах результативності. Муса оформив "дубль", спіймавши захист суперника на помилці, а Рохо практично одразу відновив перевагу Аргентини, замкнувши подачу з кутового. Отримавши новини з матчу Іран - Боснія, "суперорли" помітно розслабилися, а аргентинці не надто наполягали на четвертому м'ячі у ворота Еньями.

У підсумку, обидва суперники отримали те, що хотіли. Аргентина виходить з першого місця і з максимумом очок. Лео Мессі з чотирма голами наздоганяє Неймара у реєстрі бомбардирів чемпіонату. Нігерія кваліфікується у плей-офф з другого місця, радіючи ще й за свого капітана Джозефа Йобо, для якого цей матч став ювілейним, сотим, у футболці національної збірної.

Нігерія - Аргентина - 2:3 (1:2)

Голи: Муса, 4, 47 - Мессі, 3, 45+1, Рохо, 49

Попередження: Омеруо, Ошаніва

Категорія: Футбольні новини | Переглядів: 4988 | Додав: adminA | Теги: Нігерія - Аргентина - 2:3