Чт, 28-03-2024, 11:47

16:59
Нідерланди - Коста-Рика - 0:0 (4:3)

Команда Хосе Луїса Пінто ледь не створила ще одну сенсацію у чвертьфіналі! Коста-Рика покидає Мундіаль, так і не програвши жодного разу.

Останній чвертьфінальний матч бразильського Мундіалю. Мундіалю, який шокував на груповому етапі, а ось в 1/8 і 1/4 не здивував жодного разу. Усі фаворити у плей-оф проходили далі, тож сьогодні був останній шанс. Шанс продовжити костариканську казку. Від команди Пінто вже постраждали уругвайці, італійці, англійці, а також греки. В історичний чвертьфінал пробились, а могли і далі...

Нідерланди пройшли найважче випробування на Чемпіонаті світу-2014. Чи не вперше на нинішньому турнірі потрібно було ламати мегастіну. "Лос тікос" показали дивовижну організацію у захисті, 13 разів зловивши "ораньє" в офсайдну пастку. Кейлор Навас традиційно видав 4-5 суперсейвів, а загалом парирував 9 ударів. З іншого боку команда Пінто не багато моментів створила, по суті можна згадати лише два, з яких один - це блок захисників, а другий сейв Сіллессена.

Не бракувало й фарту. Коли Кейлор Навас не міг, на виручку приходила стійка і поперечка. В обох випадках близьким до мети був Веслі Снейдер. Проте аж ніяк не скажеш, що костариканська дружина не заслужила виходу в овертайм і післяматчевої лотереї. Вони вигризли цей крихітний шанс у протистоянні з могутніми Нідерландами важкою фізичною працею. Коста-Рика набігала 140, 5 км, тоді як суперники - 133. При цьому тримали м'яч лише 36% часу.

Дивовижно, але в останньому відрізку другого додаткового тайму вже "лос тікос" були ближчими до перемоги. Сіллессен відбив удар Уреньї, а на другу хвилю атаки не вистачило чи то класу, чи то сил, чи і того, й іншого. Воротар "ораньє" врятував, але на серію пенальті Луї Ван Гал випустив Тіма Крула. Ледь встигли із заміною, до слова. А там ми ще раз переконались у геніальності нового наставника МЮ, позаяк 26-річний воротар "Ньюкасл Юнайтед" взяв два удари суперника. А ось Нідерланди пробивали пенальті у чемпіонському стилі - потужно і націлено.

Отож, у півфіналі друга пара також має величний вигляд: Нідерланди - Аргентина. Казка Коста-Рики закінчилась, але закінчилась на піднесеній ноті з героїчним відтінком.

Нідерланди: Сіллессен - Куйт, Влаар, Де Врей, Мартінс Інді, Блінд - Вейналдум, Депай (Ленс, 76), Снейдер - Ван Персі (к), Роббен

Коста-Рика: Навас - Акоста, Гонсалес, Умана - Гамбоа, Борхес, Техеда, Діас - Боланьйос, Кемпбелл (Уренья, 66), Руїс (к)

Категорія: Футбольні новини | Переглядів: 41172 | Додав: adminA | Теги: Нідерланди - Коста-Рика - 0:0 (4:3)

Олексій Михайличенко тренуватиме азербайджанський клуб
Стеценко: Ми не вимагатимемо від Рамоса в перший же сезон потрапити в Лігу чемпіонів