Чт, 28-03-2024, 17:57

18:38
"Мюнхен-1860" - "Динамо" - 1:1. ВІДЕО

У німецькому містечку Гарміш-Партенкірхен відбувся другий товариський матч команди Олега Блохіна в поточне літнє міжсезоння.

Серед мальовничих австрійських краєвидів кияни матч з представником другої німецької Бундесліги закінчили з гіршим підсумком, ніж проти "Динамо" з Тбілісі.

На вщерть заповненому стадіоні забивали виключно гравці мюнхенського клубу: спочатку чи не першу добротну атаку завершив Домінік Шталь, замкнувши простріл з лівого флангу, а вже за 8 хвилин канадський форвард "Мюнхен 1860" Роб Френд ефектно грудьми скинув м'яч у протихід власному ж голкіперові.

У другій половині вийшов зовсім інший склад "динамівців", який був зобов'язаний схиляти шальки терезів на свою користь. Чого вартий лише момент на 58-ій хвилині, коли Дуду небезпечно пробивав, воротар відбив, а Ярмоленко на добиванні не влучив у порожні ворота метрів з 12-ти. Мюнхенців зачинили на їх половині, однак удар Аруни зі стандарту із дев'ятки потягнув 37-річний екс-воротар збірної Угорщини Габор Кірай.

У заключні 10 хвилин команди обмінялись моментами, та рахунок так і не зазнав змін.

"Мюнхен-1860" - "Динамо" - 1:1

Голи: Шталь, 11 - Френд, 19 (авт.)

"Динамо" (1 тайм): Шовковський, Сілва, Люлька, Калитвинцев, Бертольйо, Богданов, Цуріков, Сидорчук, Алієв, Буяльський, Кравець

"Динамо" (2 тайм): Коваль, Хачеріді, Селін, Безус, Гармаш, Гусєв, Аруна, Дуду, Макаренко, Мехмеді, Ярмоленко. (Рубен та Бущан так і залишились у запасі)

Категорія: Футбольні новини | Переглядів: 41499 | Додав: adminA | Теги: Мюнхен-1860 - Динамо - 1:1

Серія А. Відеоогляд матчів суботи. ВІДЕО
Анчелотті розповів про склад на матч
Англійська Прем'єр-ліга не знає, що робити із 18-м туром
Стеценко: Ми не вимагатимемо від Рамоса в перший же сезон потрапити в Лігу чемпіонів
Огляд суботніх матчів третього туру ПЛ: "Діпро" одноосібно очолив турнірну таблицю