Пт, 26-04-2024, 17:15

13:23
"Ми заслужили на перемогу більше": Буяльський – про звитягу Динамо над Фенербахче у кваліфікації до Ліги чемпіонів

Віталій Буяльський / фото: ФК Динамо

Півзахисник Динамо Віталій Буяльський прокоментував успіх киян у двоматчевому протистоянні з Фенербахче.

осн. час ( 1 : 1 )
54’
Ісмаїл Юксек
89’
Аттіла Салай

Віталій Буяльський
58’
Олександр Караваєв
114’

"Чим відрізнялись плани на першу та другу гру з Фенербахче? В принципі, нічим, тому що в першому матчі основною задачею було зіграти на нуль у захисті, і в другому матчі – так само головне було не пропустити гол. Ми знали, що свій момент у нас буде, і постараємося його реалізувати.

У Фенербахче знайшли крайнього в ганебному скандуванні фанатів на підтримку Путіна – офіційна заява турків

Готувалися до перших 15-20 хвилин, щоб психологічно втриматись, тому що вболівальники женуть команду, у неї велика підтримка. Можна сказати, що нам десь пощастило, не все нам вдалося у ці перші 20 хвилин, але, напевно, ми більше заслужили перемогти.

Як вилучення вплинуло на гру? Повністю її змінило. Будь-якій команді важко грати у меншості. Важливість перемоги для Динамо, України та вітчизняного спорту? У першу чергу, вона важлива для України, для наших уболівальників, для нашого народу, людей, які захищають Україну", – цитує Буяльського офіційний сайт Динамо.

Нагадаємо, Буяльський став одним із героїв зустрічі, забивши один із голів та заробивши вилучення для суперника. В підсумку, Динамо перемогло 2:1 та вийшло до наступного раунду кваліфікації.

Всесвітня ганьба, гидування і пошук провокаторів: реакція України й закордону на кричалку фанів Фенербахче про Путіна

Категорія: Інтерв'ю і футбольна аналітика | Переглядів: 4164 | Додав: adminA | Теги: Ми заслужили на перемогу більше: Бу

Ігнатьєв: "Динамо" та "Локомотив" - це небо і земля
Трансфер Коельо - це втрата для "Металіста", вважає Луческу
"Металіст" вимучив перемогу на "Дніпро-Арені"
Міністр спорту Росії: поки буде моя влада, я не допущу об'єднання чемпіонату з українським
Самба більше не капітан "Блекберна"
Новим наставником "Севастополя", ймовірно, стане екс-тренер "Зеніта"
Національна збірна України з футболу посідає 24-те місце у оновленому за серпень рейтингу ФІФА