Ср, 24-04-2024, 22:45

16:35
"Металург" - "Зоря" - 3:0. ВІДЕО

Донецька команда спокійно та без зайвих зусиль здобуває перемогу над "Зорею".

Луганська "Зоря" продовжила свою безвиграшну серію до 11 матчів, і йде на зимові канікули на передостанній сходинці у турнірній таблиці. "Металург" же залишається всередині таблиці на відстані одного очка від зони єврокубків.

Команди спокійно розпочали поєдинок у Донецьку. Не поспішали атакувати великими силами, і більше зосереджувалися на контролі м'яча, оскільки через мокрий сніг, чи то дощ поле було мокрим, і гравцям було важко демонструвати комбінаційний та швидкий футбол. На 19 хвилині поєдинку "Металург" відкриває рахунок у зустрічі. Відзначився Пізеллі. Після пропущеного м'яча футболісти "Зорі" кинулися зрівнювати рахунок, проте їм не виходило створити нічого небезпечного біля воріт Бандури. Господарі поля ж вирішили не відкладати завдання на матч, і на 28 хвилині Траоре збільшує перевагу у протистоянні.

Стало помітно, що луганська команда підсіла як морально, так і фізично. Тиск відповідальності за результат давив на "Зорю" впродовж усього другого тайму. Гості відчайдушно боролися за м'яч, проте забити хоча б гол так і не змогли. Проте останнє слово було все ж за "Металургом". Дімітров на 68 хвилині поєдинку встановлює остаточний рахунок у матчі 3:0. Таким чином, команди ідуть на зимову перерву, аби відпочити та подумати, як покращити свою гру у майбутньому.

"Металург" - "Зоря" - 3:0

Голи: 1:0 - Піззеллі (16), 2:0 - Траоре (28), 3:0 - Дімітров (68).

Категорія: Футбольне відео | Переглядів: 41024 | Додав: adminA | Теги: Металург - Зоря

УЄФА відкрила справи щодо "Жиліни" і "Спартака"