Чт, 25-04-2024, 06:58

18:54
"Металург" З - "Зоря" - 1:1
Після двотижневої перерви запорізький "Металург" та луганська "Зоря" бойовою нічиєю розпочали 17 тур чемпіонату України.

Підопічні Юрія Вернидуба дуже активно розпочали поєдинок на "Славутич Арені”. За 10 хвилин вони створили кілька гольових моментів, однак забити швидкий м'яч їм не вдалося. Згодом гра вирівнялася, але луганці продовжували володіти ініціативою. Таким чином перший тайм пройшов під диктування гостей, які діяли більш організовано та рішуче.

Але старт другої половини зустрічі вийшов не таким успішним для луганської команди. На 50 хвилині Штурко відкриває рахунок, а за мить суддя показує дуже сумнівну другу жовту картку Шунічу, і "Зоря” залишається у меншості. Відтак ситуація повністю змінилася. Але зазначимо, що команда Юрія Вернидуба досить швидко зуміла відійти від цього нокдауну.

На 63 хвилині Болі відновлює рівновагу, тож завдання мінімум на цей матч "Зоря” все ж виконала. До завершення поєдинку гра проходила на зустрічних курсах, але більше голів глядачі так і не побачили. У підсумку цілком логічна нічия 1:1, яка, мабуть, на користь луганців, які зуміли врятувати цей матч та здобути очко.

"Металург" З: Старцев, Сахневич, Баліч, Гавриш, Матяж, Максимов (Лео 68), Нестеров, Рудика, Штурко, Платон (Жуніор 69), Опанасенко (Коротецький 11)

"Зоря": Сантіні, Де Олівейра (Худзік 60), Шуніч, Вернидуб, Ярмаш, Любеновіч, Білий (Малишев 39), Грицай, Хомченовський, Гордієнко, Болі (Каменюка 84)

Голи: Штурко (50), Болі (63)

Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 4897 | Додав: adminA | Теги: Металург З - Зоря - 1:1

Огляд суботніх матчів третього туру ПЛ: "Діпро" одноосібно очолив турнірну таблицю